نشاندن رئیسی در کنار خامنه ای و حذف عکس خمینی نه اتفاق است نه اشتباه

پنجشنبه, 3ام اسفند, 1402
اندازه قلم متن

khojasteh.jpgحضور برادر همسر خامنه‌ای در لیست ائتلاف فراگیر نیروهای مردمی جبهه انقلاب

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ لیست «ائتلاف فراگیر نیروهای مردمی جبهه انقلاب» برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، به سرلیستی مرتضی آقا تهرانی امروز منتشر شده است. از جمله چهره‌های این لیست حمید رسایی و حسن خجسته، برادر همسر آیت‌الله خامنه‌ای است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ از نکته‌های دیگر این لیست که به چشم می‌آید، بالای پوستر است که از مجتهدی تهرانی، دولابی تا آیت‌الله خامنه‌ای و سید ابراهیم رئیسی به تصویر کشیده شدند ولی خبری از تصویر آیت‌الله خمینی نیست.

khlarge.jpg

واکنش‌ها به حذف عکس خمینی از لیست جبهه انقلاب

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، لیست فراگیر “جبهه انقلاب” بدون عکس خمینی منتشر شد و با واکنش‌های زیادی در فضای رسانه‌ای همراه شد. روزبه علمداری، سردبیر جماران در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به این لیست نوشت:

«لیست ائتلاف فراگیر نیروهای انقلاب، با حذف تصویر خمینی منتشر شد. ظاهرا با انقلاب جدیدی مواجهیم که چهره‌هایش نسبت روشنی با مشی سیاسی- فقهی امام ندارند و نمادهای آن هیچ کدام از بزرگان انقلاب نیستند؛ جز آیت الله خامنه‌ای، آن هم از باب تقیه! خالص سازی همان دگردیسی است.

داوود حشمتی، روزنامه نگار، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: نشاندن رئیسی در کنار رهبری و حذف عکس بنیانگذار انقلاب از سر اتفاق و اشتباه نیست. نگاهشان به گذشته و آینده در یک قاب.

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.