واکنش زیدآبادی به زد و خورد شدید بین اصولگرایان

دوشنبه, 7ام اسفند, 1402
اندازه قلم متن

za.jpgاین‌ها به «خودی»‌های خودشان هم رحم نمی‌کنند، بعد قرار است به «ناخودی»‌ها و این کشور و ملت رحم کنند؟

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در کانال تلگرامی خود نوشت: برخی اصولگرایان در رقابت انتخاباتی با یکدیگر، جرایم و مفاسدی به دیگر اعضای ائتلاف نسبت می‌دهند که اگر درست باشد، جای طرف باید در زندان باشد و اگر نادرست باشد، اتهام‌زننده باید غرامتی بابت اتهام خود بپردازد. با این حال، نه زندانی در کار است و نه پرداخت غرامتی! هر دو طرف، راست راست در شهر می‌چرخند و هیچ دستگاه مسئولی هم از آن‌ها نمی‌پرسد که مدرکت یا پاسخت چیست؟

برخی از این‌ها به “خودی”های خودشان هم رحم نمی‌کنند بعد قرار است به “ناخودی”ها و این کشور و ملت رحم کنند؟

نتیجه ندارد!

چهره‌های معمم و غیرمعمم جریان اصولگرا، برای ترغیب افراد به شرکت در انتخابات هر چه بیشتر از سرمایه‌های دینی مایه بگذارند، کمتر نتیجه خواهند گرفت.

سرمایه‌های دینی برای مصرف در انتخابات نیست! آنها را به حال خود رها کنید. از آنها مایه گذاشتن در عین حال، ثمر عکس دارد چون عده‌ای که اساساً دین و دیانت را بوسیده و آن را کنار گذاشته یا از در خصومت با آن درآمده‌اند که سرکنگبین شما برای‌شان صفرا فزاست. آنها هم که فهم‌شان از دین و دیانت با فهم شما متفاوت است، نه فقط تحت تأثیر وعده‌های شما قرار نمی‌گیرند بلکه آن را استفادۀ ابزاری از دین تلقی می‌کنند و بر خشم‌شان افزوده می‌شود. آن دسته از کسانی هم که نگاه شما به دین را پذیرفته‌اند که در هر صورت رأی می‌دهند و نیازی به وعدۀ بهشت و هم‌نشینی با انبیاء و اولیاء در ازای دادن یک رأی به آنها نیست! بنابراین بس کنید به نفع همه است!

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.