زندانیان کارگری را آزاد کنید!

یکشنبه, 28ام اردیبهشت, 1393
اندازه قلم متن

jamil-mohamadi-jafar-azimzadeh
سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با انتشار اطلاعیه ای خواهان آزادی جعفر عظیم زاده و جمیل محمدی فعالین اتحادیه ی آزاد کارگران ایران شد.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با انتشار اطلاعیه ای خواهان آزادی جعفر عظیم زاده و جمیل محمدی شد. عظیم زاده و محمدی دو تن از فعالین اتحادیه ی آزاد کارگران ایران یک شب قبل از روز جهانی کارگر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و کماکان زندانی هستند.

متن اطلاعیه ی سندیکا را در زیر می بینید:

اقایان جعفر عظیم زاده و جمیل محمدی از اعضای اتحادیه آزاد کارگران و هماهنگ کنندگان طومار چهل هزار نفری معترضین به افزایش دستمزدها که در نیمه های شب دهم اردیبهشت ماه، درست در آستانه روز جهانی کارگر، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند، کماکان در بازداشت به سر می برند. همانگونه که بارها تاکید داشتیم، باز هم تکرار می کنیم روش های پلیسی و برخوردهای امنیتی نمی تواند مانع از رسیدن به خواسته های به حق کارگران شود، کارگران تا رسیدن به مطالبات واقعی خود از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد.

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن محکوم کردن بازداشت موقت کارگران آقایان جعفر عظیم زاده و جمیل محمدی خواستار آزادی بی قید و شرط ایشان و رفع هر گونه تعقیب قضایی برای همه فعالین کارگری است.

با امید به گسترش صلح و عدالت در همه جهان

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران وحومه
اردیبهشت ۹٣
از: فیس بوک


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.