اقتصاد ایران در دوران مصدق؛ فرشاد مومنی و رسول رئیس جعفری

دوشنبه, 6ام فروردین, 1403
اندازه قلم متن

 

Didarnews

میزگرد مشترک دیدارنیوز و حزب اتحاد ملت اقتصاد ایران در دوران مصدق؛

فرشاد مومنی و رسول رئیس جعفری بررسی کردند دیدارنیوز با همکاری شعبه تهران حزب اتحاد ملت، با حضور فرشاد مومنی اقتصاددان، رسول رئیس جعفری، پژوهشگر تاریخ اقتصاد، و با اجرای میلاد سراج پژوهشگر تاریخ و مدرس دانشگاه، اقتصاد ایران در دولت مصدق را بررسی کرد.

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: دیدارنیوز با همکاری شعبه تهران حزب اتحاد ملت با حضور کارشناسان و پژوهشگران و تعدادی از دانشجویان و علاقه‌مندان به تاریخ ایران، در استودیوی خود میزگردی برگزار کرد.

فرشاد مومنی اقتصاددان و رسول رئیس جعفری پژوهشگر تاریخ اقتصاد، به عنوان کارشناسان مهمان، اقتصاد ایران در دوره مصدق را بررسی کردند.

همچنین میلاد سراج، پژوهشگر تاریخ، اجرای برنامه را به عهده داشت. در انتهای میزگرد بررسی تاریخی اقتصاد ایران در دولت ملی مصدق، تعدادی از دانشجویان و علاقمندان به بحث که از آغاز بحث در استودیو حضور داشتند، پرسش‌های خود از کارشناسان را مطرح کردند و پاسخ گرفتند. اسفندیار عبداللهی دبیر سرویس سیاسی و بین الملل دیدارنیوز مدیر این پنل بود و آقای احد درویشی، میلاد سراج و سرکار خانم مرادیان نمایندگان شعبه تهران حزب اتحاد، مسئولیت صفر تا صد برنامه از مذاکرات مشترک، دعوت از مهمانان و تدارکات و پشتیبانی و پذیرایی را به عهده داشتند.

همچنین در پایان از کتاب «اقتصاد ایران در دولت ملی مصدق» با حضور بهرام نقش‌تبریزی نویسنده و مولف، رونمایی شد. شایان یادآوری است، در باب تشریح محتوای کتاب و انگیزه‌های نویسندگان (نقش‌تبریزی و مومنی)، گفت‌وگوی کوتاهی تهیه و ضبط شد که به صورت مستقل از دیدارنیوز منتشر خواهد شد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.