خامنه‌ای: می‌خواهند کشور را به وضعیت قبل از انقلاب برگردانند

پنجشنبه, 16ام فروردین, 1403
اندازه قلم متن

prerev.jpgایران وایر – رهبر جمهوری اسلامی در دیدار با مسئولان حکومت با تاکید دوباره بر حجاب اجباری گفت بر اساس گزارشی که «به من رسیده» دشمنان زنانی را «استخدام کردند» تا حجابشان را بردارند. او افزود حجاب اول کار است و هدف دشمن این است که وضع کشور را به «وضعیت قبل از انقلاب» که وضع «مفتضحی» بود برگردانند.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی عصر چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه در دیدار با مسئولان دولتی مساله حجاب را «چالش تحمیلی» خواند و گفت پیش از این در کشور مساله حجاب وجود نداشت. او افزود: «حجاب حکم مسلم شرعی است. زنان باید این را رعایت کنند. حجاب حکم قانون است و چه کسانی که به شرع معتقدند و چه کسانی که نیستند باید آن را رعایت کنند.»

خامنه‌ای اضافه کرد «بانوان باید حجاب را رعایت بکنند، همه باید رعایت کنند در دولت، قوه قضائیه و دستگاه‌های دیگر مسئولیت شرعی و قانونی وجود دارد.»

رهبر جمهوری اسلامی همچنین اقدامات دولت ریٔیسی را «متراکم» توصیف کرد و گفت «گرانی‌ها، بی‌ثباتی بازار و تنزل ارزش پول ملی، بخش تلخ اقتصاد» ایران است. او افزود «بخش شیرین اقتصاد ما، فعالیت‌های وسیع زیرساختی است که نتایجش در میان‌مدت ظاهر خواهد شد.» او با اشاره وضعیت وخیم اقتصادی و مطالبات مردم گفت «انتظار به‌جای مردم این است که تصمیمات و اقدامات اقتصادی مسئولان در زندگی آن‌ها اثر محسوس و ملموس داشته باشد؛ باید این انتظار برآورده شود.»

علی خامنه‌ای همچنین در بخشی از سخنانش با اشاره به حمله به ساختمان کنسولگری در دمشق توسط اسرائیل گفت «تلاش‌های مذبوحانه همچون اقدامی که در سوریه مرتکب شدند آن‌ها را از شکست نجات نخواهد داد.» او بار دیگر تهدید کرد که «البته سیلی این اقدام را هم خواهند خورد.»

از: گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.