افشاگری جنجالی فردوسی پور و جاودانی درباره فساد در فوتبال

جمعه, 25ام خرداد, 1403
اندازه قلم متن
fepo.jpg
 

رادیو فردا – عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در افشاگری خود از پرونده فساد مس رفسنجان، به «آپارتمان شهرک بنفشه، پژو ۲۰۰۸ و خودروی ۲۰۷ برای دوستان رسانه‌ای» اشاره کرد.

این اطلاعات پیش از این در شبکه‌های اجتماعی به محمدحسین میثاقی، مجری برنامه‌های ورزشی صداوسیما نسبت داده شده بود و نخستین بار است که عضو کمیته انضباطی فدراسیون (بدون ذکر نام) به آن اشاره می‌کند.

رضا جاودانی با تکرار جملات میثاقی درباره پاک بودن خود و برنامه‌اش، گفت: «فردوسی‌پور همیشه سلامت بوده و هیچ‌گاه لازم ندید برای دفاع از خودش چنین جملاتی را به کار ببرد.»

هیوا یوسفی، روزنامه‌نگار ورزشی گفت: «به مدیریت وقت مس رفسنجان گفتند در فلان برنامه که خیلی هم ادعا دارد، مشاور دارید. پاسخ داد که بله ما به درخواست مسئولین فنی تیم‌مان مرتب سکه می‌دهیم.» فردوسی‌پور با تأیید صحبت‌های یوسفی گفت: «با گوش‌های خودم شنیدم. قبلا هم شنیده بودم که این اتفاق درباره این کیس خاص مرتب رقم می‌خورد توسط باشگاه‌های مختلف که سکه بدهند به آن برنامه و دوستانی که در آن برنامه حضور دارند.»

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در افشاگری خود از پرونده فساد #مس_رفسنجان، به «آپارتمان شهرک بنفشه، پژو ۲۰۰۸ و خودروی ۲۰۷ برای دوستان رسانه‌ای» اشاره کرد.

از: گویا

به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.