عصر ایران – این ۴ نفر اپوزیسیون دولت رئیسی بودند و خبر نداشتیم؟!

سه شنبه, 29ام خرداد, 1403
اندازه قلم متن

زیاده عرضی نیست!

این 4 نفر اپوزیسیون دولت رئیسی بودند و خبر نداشتیم؟!

جسارتاً به این سوال هم پاسخ دهند که اگر دولت سیزدهم نتوانسته به وعده هایش مانند تک رقمی کردن تورم عمل کند و مردم دچار مشکلات فهرست شده توسط آقایان شده اند، پس چرا می خواهند به آن مسیر ادامه دهند و اگر دولت موفق بوده، چرا این همه سیاه  نمایی می کنند؟!
 

عصر ایران – آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی زاده  هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی انها را نشناسد، تصور می کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده اند.
آنها از این که تورم در ایران مزمن شده، قیمت ها مدام بالا می رود، مدیریت دچار ضعف است، دخل و خرج مردم و به ویژه کارمندان و بازنسشتگان باهم نمی خواند، جوانان مشکل ازدواج دارند، قانون اجرا نمی شود و … خیلی ناراحت بودند.

این در حالی است که همه آنها به نوعی سهامدار و همسوی دولت کنونی اند و اگر این مشکلات وجود دارد، خودشان نیز مقصرند و اگر ندارد، پس این همه نالیدن از مشکلات چرا؟!

  همه شان هم گفتند که برای حل این مشکلات راهکار دارند ولی نگفتند چرا در دولت همسوی خود، راهکارهای ادعایی را اجرا نکردند یا لااقل برای اجرا ارائه نکردند؟

این هم بماند که تا قبل از مناظره ها ، همین آقایان از این که در مسیر پیشرفت هستیم و هر روز قله های جدیدی را فتح می کنیم، چه سخن ها که نمی گفتند!

راستی این ها که می گویند می خواهند راه دولت رئیسی را ادامه دهند، جسارتاً به این سوال هم پاسخ دهند که اگر دولت سیزدهم نتوانسته به وعده هایش مانند تک رقمی کردن تورم عمل کند و مردم دچار مشکلات فهرست شده توسط آقایان شده اند، پس چرا می خواهند به آن مسیر ادامه دهند و اگر دولت موفق بوده، چرا این همه سیاه  نمایی می کنند؟!

شاید هم این ها واقعاً اپوزیسیون دولت رئیسی بودند و ما نمی دانستیم!


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.