یک بام و دوهوا ، بیچاره مردم!

شنبه, ۱۰ام تیر, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

گویا بر روحیه ملوک الطوایفی دولتمران اسلامی نقطه پایانی وجود ندارد و از همین روست که یک قانون واحد در نقاط مختلف کشور به گونه های مختلف و باب میل سرکوب گران حکومتی و گروه های فشار اجرا می شود و در این میان ، بیچاره مردم!

مردم ، عاقل و بالغ و صاحب قدرت تشخیص هستند و نیازی نیست آنها را صغیرانی بدانید که اگر در کنار جنس مخالف قرار بگیرند عنان اختیار از کف می دهند و بدمستی می کنند ولو آن که با همسر خود ، در دو صندلی کنار هم در یک سالن کنسرت باشند!
گویا بر روحیه ملوک اللطوایفی دولتمران اسلامی نقطه پایانی وجود ندارد و از همین روست که یک قانون واحد در نقاط مختلف کشور به گونه های مختلف و باب میل سرکوب گران حکومتی و گروه های فشار اجرا می شود و در این میان ، بیچاره مردم!
نمونه اش را می توان در خصوص برگزاری کنسرت های موسیقی دید:
– در برخی شهرها ، کنسرت های موسیقی بدون هیچ مشکل خاصی و با اخذ مجوزهای لازم از سوی ارگان های حکومتی ( ارشاد ، ناجا و … ) برگزار می شود و مردم ساعت یا ساعاتی را به خوشی سپری می کنند و تجدید روحیه ای می کنند.
– در همین شهرها ، ممکن است یک روز شما با یک لباس به کنسرت بروید و کسی هم مانع تان نشود ولی فردای همان روز اگر با همان لباس دم در کنسرت باشید، سر از ” پاسگاه” پلیس درمی آورید و دوباره در یک کنسرت دیگر با همان لباس ، بی هیچ مشکلی حاضر شوید.
– در برخی شهرها مآمورین اسلامی مجوز کنسرت را می دهند و متولیان برنامه هم که هفت خان را طی کرده اند ، کلی هزینه برای تمرین و آماده سازی ، سالن ، تبلیغات ، ایاب و ذهاب ، بلیط فروشی و …. می کنند و درست در ساعتی که قرار است کنسرت اجرا شود ، ناگهان سر و کله یک عده جوان حزب اللهی سرکوبگر (کاسه داغ تر از آش) پیدا می شود که “الا و بلا نمی گذاریم در شهر ما کنسرت برگزار شود و ارزش ها به باد رود!”
گروه فشار در کرمانشاه با مسدود کردن درهای محل اجرای کنسرت سراج مانع از برگزاری آن شد
هیچ کدام ازمامورین اسلامی هم که خودشان به گروه برگزار کننده کنسرت مجوز داده اند ، متعرض سرکوبگران که آبروی ایران و ارزش ها را می برند ، نمی شوند و نمی گویند شما چه کاره هستید که خود را فراتر از قانون می دانید و هر کاری که خواستید می کنید؟!
نمونه اش را اخیراً در بوشهر و قبل از آن در کرمانشاه دیدیم که طی آن گروه فشار با مسدود کردن درهای سالن محل کنسرت ، مردم را به داخل راه ندادند.
دربوشهر هم گروه فشار با تجمع مقابل محل برگزاری کنسرت ، آن را لغو کرد
– در شهری دیگر ، ممکن است مجوز بدهند و گروه فشار هم آن اطراف آفتابی نشود اما میل حکومت گران اسلامی این گونه باشد که بگویند باید تفکیک جنسیتی شود و آقایان این طرف سالن بنشینند و خانم ها آن طرف تر!
این ، آخرین فشار وسرکوب مآمورین حکومتی که خبرش را که مال همین دیروز است بخوانید:
” فرماندار شهرستان «نور» لغو کنسرت احسان خواجه امیری را به‌دلیل الزام تفکیک آقایان و خانم‌ها تایید کرد.
به گزارش ایسنا، عبدالقدیر مشایخی اظهارداشت: کنسرت احسان خواجه امیری مقرر شده طبق مجوز دریافتی ۸ و ۹ تیرماه امسال در شهرستان نور برگزار شود. وی ادامه داد: قرار بود این کنسرت به صورت خانوادگی برگزار شود که اداره ارشاد اسلامی شهرستان نور براساس قانون ابلاغ شده اعلام کرد باید در کنسرت زن و مرد تفکیک شوند. ”

واقعاً چه باید گفت به این گونه طرز فکر؟! تا کی باید عده ای خود را صاحب اختیار مردم بدانند و به خود اجازه دهند هر تصمیمی که “دلشان بخواهد” بر این مردم تحمیل کنند؟
آیا این تصمیم توهین آشکار به مردمی نیست که می خواستند به همراه خانواده هایشان در آن کنسرت مجوز دار شرکت کنند؟ این جنایتکاران واقعاً چه فکر می کنند؟ آیا اگر یک مرد مثلاً ۴۰ ساله به همراه زن و بچه اش به سالن کنسرت برود و ساعتی را در کنار خانواده باشد ، اتفاق ناگواری رخ می دهد؟ آن هم در یک سالن عمومی و در مقابل دیدگان ماموران و دوربین ها ؟!
فرماندار گفته است: قرار بود این کنسرت به صورت خانوادگی برگزار شود که اداره ارشاد اسلامی شهرستان نور براساس قانون ابلاغ شده اعلام کرد باید در کنسرت زن و مرد تفکیک شوند.”
باید پرسید کدام قانون؟ چرا در تهران و بسیاری از جاهای دیگر خانواده ها در سالن های سینما ، تئاتر و کنسرت در کنار هم می نشینند و قانونی هم نقض نمی شود ولی چون فلان ماموراسلامی در شهرستان نور دلش خواسته ، باید اعضای خانواده از هم جدا شوند و بعد هم اسم این را بگذارند “قانون ابلاغ شده” !
حالا که این طور است یک باره یک “قانون ابلاغ شده” هم کشف نمایند که پارک ها و خیابان ها و پیاده رو ها هم تفکیک جنسیتی شوند!
البته این نگاه اتهام آمیز به مردم تنها در شهرستان نور اتفاق نیفتاده است. همین دیروز از شیراز خبر رسید که مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان هم مشمول تفکیک جنسیتی شده و به دوبخش صبح و عصر تقسیم شده است. گویی دانشجویانی که چهار سال در کنار هم درس خوانده اند اگر در روز پایان تحصیل شان هم در سالن دانشگاه با هم بودند ، اتفاق بدی می افتاد!
تفکیک جنسیتی در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه شیراز
حکومتگران اسلامی ! این را بفهمید که مردم ، عاقل و بالغ و صاحب قدرت تشخیص هستند و نیازی نیست آنها را صغیرانی بدانید که اگر در کنار جنس مخالف قرار بگیرند عنان اختیار از کف می دهند و بدمستی می کنند ولو آن که با همسر خود ، در دو صندلی کنار هم در یک سالن کنسرت باشند!
جنایتکاران حکومت اسلامی ! این قدر دنیا را نخندانید!
– و اما در برخی شهرها ، برگزاری کنسرت اساساً گناه کبیره است و مردم و مخصوصاً جوانانی که کمترین امکانات تفریحی راهم ندارند ، حداکثر کاری که می توانند بکنند این است که حسرت به دل بمانند!
این همه تفاوت در نحوه اجرا ، آن هم در باره موسیقی در کشور ، آیا نشانه آن نیست که قانون ، در نزد حکومتگران اسلامی ، همچون یک بام دو هوااست . اجرای قانون، میل این شخص و سلیقه آن دیگرنیست!
از: عصر ایران


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.