خامنه ای: خاتمی یاغی و طغیانگر نسبت به انقلاب است نباید فضا برای وی امن شود

دوشنبه, 16ام تیر, 1393
اندازه قلم متن

kowsar-kham-stalin

سایت ملیون ایران: این هم سرنوشت خاتمی که ۸ سال رئیس جمهوری نظام بود و همواره از آن پشتیبانی نموده است. حکومت فاسد جمهوری اسلامی تحمل حتی نزدیکترین یاران خود را نیز ندارد. مشکل نظام با گرفتن و بستن حل نمیشود. با گرفتن و بستن امثال خاتمی ها جمهوری اسلامی نه تنها قویتر بلکه روز به روز ضعیفتر میشود. مشروعیت نظام ایدئولوژیم از هر سود به خطر افتاده است. برای ادامه این رژیم هیچ توجیه منطقی وجود ندارد.

به یک نکته دیگر باید اشاره نمود. افرادی که وسیله میشوند تا حقوق دیگران زیر پا گذاشته شود، آنفدر کوته بینند که توجه نمیکنند فردا وقتی تاریخ مصرف آنها نیز تمام شد ممکن است همین وضع در مورد آنها پیش آید و آنها با این اقدامات در واقع دارند با دست خود زمینه را برای بی حقوقی بیشتر خودشان نیز آماده مینمایند.

به گزارش سایت صبح توس، جواد کریمی قدوسی (عضو جبهه پایداری)، امشب (دیشب) در همایش “مرزبانی فرهنگی” در مهدیه مشهد ضمن بیان اینکه رهبری فرمودند که هرکجا که من نام فرهنگ را می آورم منظورم بینش اسلامی و روش انقلابی است، ادامه داد: امسال در دیدار نمایندگان با رهبری ایشان نمایندگان را سرباز خواندند و گفتند که ما باید برای حفظ انقلاب مبارزه نماییم.

وی همچنین اظهار کرد: اعتدال یک پوشش برای رسیدن به هدف است و رمز گشایی از این شعار اعتدال خیلی مهم می باشد چرا که اعتدال در پی ایجاد گرد و غبار است تا حق در کشور شناخته نشود.

کریمی تصریح کرد: افرادی که در فتنه قصد براندازی نظام را داشتند با شعار اعتدال به مناصب حکومتی گمارده می شوند.

وی ادامه داد: چندی پیش چند تن از نمایندگان مجلس که فرزند شهید بودند در خدمت بزرگواری چند دقیقه ای صحبت کردند که یکی از آنها علی مطهری بود که می گوید که به مصلحت نیست که سران قتنه در حبس باقی بمانند زیرا اگر در حصر بمیرند برای نظام هزینه زیادی دارد و آن بزرگوار پاسخ می دهند که پدر شما را ضد انقلاب شهید نکرد و انقلابیونی شهید کردند که خود را در جایگاه حق می دانستد و اگر این اتفاقات در زمان امام می افتاد ایشان برخورد بسیار قوی تری می کرد و اگر محاکمه ای صورت گرفته بود حکمی صادر می شد که هیچ کدام از شما تحمل شنیدنش را نداشتید و آن بزرگواز همچنین می گوید که خاتمی یاغی و طغیانگر نسبت به انقلاب است و باید رسانه ها، اصولگرایان ونخبگان نسبت به ایشان موضع گیری کنند و نباید فضا برای خاتمی امن شود چون از عناصر اصلی فتنه است.

فضای آموزش و پرورش و آلودگی به سموم سیاسی، مذاکرات و پشت پرده های عجیب، بی مهری به تفکر مقاومت، کم گذاشتن به اداره کشور و رفع مشکلات فرهنگی از مواردی بود که کریمی قدوسی در ادامه سخنرانی از مشکلات حال حاضر کشور دانست.

وی در خصوص مشکلات فرهنگی به مواردی از جمله آزاد سازی ماهواره از سمت دولت، برداشتن فیلترینگ، عدم حضور رهبری در نمایشگاه کتاب، اجازه تک خوانی زن ها توسط وزیر ارشاد، دفن سگ های گروه سگ های زرد در بهشت زهرا، برگزاری جشن اشرافی در کاخ نیاوران و سعد آباد توسط همسر رئیس جمهور، دفاع از آرم شیر و خورشید توسط دستیار ویژه، کم فروغ کردن شعله های جهاد، چراع سبز نشان دادن به خواسته های حقوق بشری غربی، تئوریزه کردن تسلیم مردم ایران در برابر دشمن و گرفتن غرور ملی و تحریک اقوام با شعار اعتدال اشاره کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما گفتیم که شعار اعتدال یک پوشش برای طرح براندازی و ادامه فتنه است.
منبع: پیک ایران


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.