جبهه ملی ایران: حملات ددمنشانه اسرائیل به مردم مظلوم فلسطین محکوم است

پنجشنبه, 2ام مرداد, 1393
اندازه قلم متن

jebhe

هموطنان عزیز،
در دهه دوم قرن بیست ویکم که جامعه بشری به مرزهای حیرت انگیز و باورنکردنی از علوم و فنون دسترسی پیدا کرده است و انتظار میرود که آدمیان با این همه پیشرفت و اعتلای علمی، در زمینه های معنوی و انسان دوستی هم کمی ارتقاء یافته باشند، ولی باتاسف بسیار فجایعی جانگداز و غیر انسانی در پهنه گیتی روی میدهد که بلاتردید باعث شرمساری و ننگ انسان های این عصر در نزد آیندگان خواهد گردید. و متاسفانه بخش بزرگی از این فجایع دور از انسانیت در منطقه ما یعنی در خاورمیانه روی میدهد.

ازبیش از سه سال قبل درکشور سوریه، ملتی با دست خالی و به گونه ای کاملا مسالمت جویانه برای کسب آزادی و حق حاکمیت ملی به خیابان می آید و درخواست های حق طلبانه خود را اعلام میدارد ولی پس از چندماه و با اوج گرفتن اعتراضات مردمی، حکومت سرکوبگر بشاراسد به کشتار مردم می پردازد و صدها هزارتن از آنان را کشته و میلیون ها نفر را آواره کرده و با بمباران های مداوم کشور سوریه را به تلی از خاکستر تبدیل نموده است و با اینگونه اعمال زمینه ای فراهم کرده تا گروه های منحط و واپسگرا و تروریست در آنجا متشکل شده و رشد پیدا کنند و حقانیت مبارزات ملت سوریه را مخدوش جلوه دهند.

در روزهای اخیر در کنار سوریه، رژیم بنیادگرا و ددمنش اسرائیل برای چندمین بار به مردم مظلوم فلسطین حمله کرده و صدها نفر از آنان از کودک و زن و مرد و پیر وجوان را کشته، خانه و کاشانه آنان را ویران نموده و زندگی را برای آنان به جهنمی طاقت فرسا بدل ساخته است. از آغاز تاسیس فلسطین اشغالی تا کنون ده ها بار از سوی اسرائیل به مردم فلسطین حمله های مرگبار و دهشت انگیز صورت گرفته وعده زیادی از مردم بی گناه در آنجا کشته شده اند. جای شگفتی است که بنیانگزاران اسرائیل با ترفندهای مادی و پشتیبانی دولت های غربی سرزمین فلسطین را اشغال کنند و جمع بیشماری را آواره و سرگردان و بی سروسامان نمایند و بر آن عده باقی مانده پیوسته ظلم و ستم را جایز بشمارند.

در حملات اخیر اسرائیل چنان درنده خوئی در کشتار مردم بی پناه وحتی کودکان شیرخوار دیده شده که هیچ سنگدل قساوت پیشه ای هم دیدن آن را تاب نمی آورد.

البته تلافی در برابر هر گزندی که به هرکس برسد قابل اعتراض نیست. ولی اگر این تلافی با آن گزند نابرابر باشد بسی نکوهیده است. اگر از گروه تندرو حماس به اسرائیل موشک پرانده شده، تهاجم اسرائیل از زمین و هوا وبا تسلیحات بسیار مخرب چگونه توجیه میشود. این یک جنگ وحشیانه نا برابر است که مطابق کنوانسیون های سازمان ملل ممنوع شناخته شده و خارج از مقررات بین المللی و وجدان نوع دوستانه انسانهاست. وجدان بشری از دیدن این جنایات هولناک که یادآور زلزله های عظیم است، جریحه دارشده و لعن و نفرین جهانیان دم به دم نثار مرتکبان این فجایع میگردد.

جبهه ملی ایران نهایت تنفر و انزجار خود را ازحملات ددمنشانه اسرائیل ابرازنموده واین فاجعه عظیم وغیر انسانی را محکوم می نماید.

جبهه ملی ایران جنگ های داخلی شرم آور درکشورهای سوریه وعراق وافغانستان و سایرمناطق خاورمیانه و جهان را که در نتیجه طمع ورزی ها و رقابت های دولت های استعماری و ماجراجویان منطقه ای بر این کشورها تحمیل میشود شدیدا محکوم مینماید. و به این ملت های مظلوم هشدار میدهد که در دام توطئه جنگ افروزان قرار نگیرند و راهی را که به صلح و ثبات و امنیت منتهی میگردد بپیمایند.

تهران – جبهه ملی ایران
دوم مردادماه۱۳۹۳


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

یک نظر

  1. دکترجمشید وحیدا

    آیا دنیا باید نظا ره گر جنایات یک گروه جنایتکار که با ایستادن در برابر افکار عمومی جهان زن و فرزند و پیر و جوان بی گناه فلسطینی که تنها خواسته و گناه آنها خروج اشغالگران ازموطن و خانه آنهاست را از زمین و هوا زیر آتش گرفته وبخاک و خون می کشند باشد؟ اگر چنین است باید گفت انسانیت چه شد و انسان کجاست؟ کشت و کشتار انسانها از هر نزاد و مسلک بر اساس هر بهانه بدست غاصبان قدرت که هدف اصلی آنان بدست آوردن ثروت و حفظ منافع نا مشروع خود و در اسارت نگه داشتن مردم محروم جهان است باید توسط انسان دوستان و دوستداران بشریت و آزادیخواهان و طرفداران دمکراسی و آزادی و مبارزان علیه ظلم و ستم و عقب نگه داشتن بشریت محکوم گردد.