ابراهیم نبوی: سر تخت طاووس

چهارشنبه, 8ام مرداد, 1393
اندازه قلم متن

e_nabavi

اصلا من نمی دانم این علی مطهری فرزند شهید آیت الله مطهری یا همان تخت طاووس سابق چرا درباره حجاب نظر می دهد؟ این همه نظرات باحال درباره سیاست و سیاست خارجی دارد که می دهد و اتفاقا ما هم خوشمان می آید. دستش درد نکند، ولی به محض اینکه درباره حجاب و اخلاق و این موضوعات حرف می زند، آدم احساساتش لک برمی دارد.

علی جان! برادر من! دوست عزیز! شما از مرحوم ابوی که با روزنامه زن روز در زمان پهلوی همکاری می کرد و چقدرهم خوب کاری می کرد یاد بگیر و اصولا بی خیال داستان حجاب و این حرف ها بشو.

این همه آدم دست به ناموس توی صف نشستند تا حجاب زنان را تا بیخ حفظ کنند، شما بی خیال شو. این چه حرفی است که زدی که «ساپورتی که حجم بدن زنان را نشان بدهد حجاب نیست.» چکار داری؟

شما برای چی تا وسط مانتوی خانمها خیره می شوی که ببینی این حجم را نشان می دهد یا نه. تازه این حرف را که زده کلی از مردم از این به بعد می خواهند وسط نمازقنوت هم ببندند یاد ساپورت زنان و حجم مربوطه می افتند و نمازشان باطل می شود.

برادر من. این قدر به جاهای حجیم خیره نشو. شما به این خوبی. اصلا درباره حجاب و فرهنگ نظر نده. آنها را بگذار برای کوچک زاده و رسائی که هم حجمش را می دانند و هم بلدند رنگ مناسب را انتخاب کنند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.