کمپین کانون صنفی معلمان ایران برای آزادی معلمان دربند

یکشنبه, 28ام دی, 1393
اندازه قلم متن

kampain azadi moalleman

کانون صنفی معلمان ایران (تهران) طی فراخوانی از آغاز به کار کمپینی با هدف درخواست آزادی معلمان دربند، رسول بداقی و محمود باقری خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، کانون صنفی معلمان ایران (تهران) با صدور فراخوانی از هموطنان دعوت نموده تا از آزادی معلمان دربند آقایان رسول بداقی و محمود باقری حمایت نمایند.

در قسمتی از متن این فراخوان آمده است «بیش از پنج سال از محبوس شدن رسول بداقی و حدود چهار سال از آغاز زندانی شدن محمود باقری دیگر معلم شریف کشورمان می‌گذرد. پنج سال است که رسول بداقی بدون حتی یک روز مرخصی در زندان به سرمی برد و این درحالی است که سابقه دار‌ترین مجرمان توانسته اندازحق قانونی مرخصی زندانیان بهره‌مند شوند. دخترکان معصوم رسول بداقی سال هاست که آغوش پرمهر پدر را انتظار می کشند و فرزندان محمودباقری نیز در حساسترین دوران زندگی از راهنمایی ها و حمایت‌های پدر محرومند. این همه، تنها و تنها به جرم دفاع صادقانه ازحقوق صنفی همکاران آن هم درنظام اسلامی بسیار شگفت انگیز و تاسف آور می نماید».

این کمپین طی این فراخوان از هموطنان و اقشار مختلف کشور دعوت نموده است تا به این کمپین بپیوندند و از خواست آزادی معلمان دربند حمایت نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مراجعه به صفحه کمپین به این لینک مراجعه نمایید.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.