بی خبری مطلق از وضعیت و شرایط زندانیان سیاسی ارژنگ داودی و افشین بایمانی در شکنجه گاه ولی فقیه

شنبه, 18ام بهمن, 1393
اندازه قلم متن

arzang davoudi afshin bayemani

بنابه گزارشات رسیده به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» از وضعیت و شرایط ۲ زندانی سیاسی که از ۳ هفته پیش به سلولهای انفرادی بند سپاه منتقل شده اند هیچ خبری در دست نیست.

زندانیان سیاسی افشین بایمانی و ارژنگ داودی روز یکشنبه ۲۸ دیماه توسط بازجویان ( شکنجه گران) وزارت اطلاعات از سالن ۱۲ بند ۴ زندان گوهردشت کرج خارج و به بند سپاه که در دست بازجویان وزارت اطلاعات است منتقل شدند و از آن زمان تاکنون از وضعیت و شرایط آنها هیچ خبری در دست نیست .بازجویان وزارت اطلاعات معمولا زندانیانی را که به سلول انفرادی منتقل می کنند مورد شکنجه های شدید روحی قرار می دهند . انتقال این ۲ زندانی سیاسی بدون دلیل صورت گرفته است.

زندانی سیاسی ارژنگ داودی محکوم به اعدام و زندانی سیاسی افشین بایمانی محکوم به حبس ابد می باشند و هر دو در حال طی کردن محکومیت غیر قانونی و غیر انسانی خود در زندان گوهردشت کرج هستند.

بازجویان وزارت اطلاعات زیر نظر آخوند محمود علوی وزیر اطلاعات دولت آخوند حسن روحانی هستند. این جنایتکاران علیه بشریت به منازل مردم بی دفاع ایران یورش می برند و فعالین دانشجویی، سیاسی، زنان ، اقوام و مذاهب مختلف را دستگیر و به شکنجه گاه های خود منتقل و با شکنجه و رفتارهای قرون وسطایی با زندانیان سیاسی و خانواده هایشان سعی در گرفتن اعترافات تلویزیونی به منظور صدور احکام سنگین و غیر انسانی علیه آنها را دارند. بازجویان وزارت اطلاعات سرنوشت زندانیان سیاسی را از بدو دستگیری تا پایان مراحل بازداشت و حتی پس از آزادی در دست دارند.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،نسبت به بی خبری مطلق از وضعیت و شرایط غیر انسانی زندانیان سیاسی ارژنگ داودی و افشین بایمانی به سلولهای انفرادی ابراز نگرانی می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر برای پایان دادن به اعدام های مستمر ، شکنجه زندانیان سیاسی و جنایتهای متعدد علیه بشریت خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت آخوند علی خامنه ای ولی فقیه رژیم و پدر خوانده داعش به شورای عالی امنیت سازمان ملل متحد است.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۸ بهمن ۹۳ برابر با۷ فوریه ۲۰۱۵


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.