لغو چند باره یک کنسرت با مجوز در بوشهر

دوشنبه, 11ام اسفند, 1393
اندازه قلم متن

ارسلان خدری برگزار کننده کنسرت سیروان خسروی در گفت وگو با ایرنا افزود: این کنسرت قرار بود در روزهای ۱۷ و ۱۸ دی ماه و بهمن ماه و نهم و دهم اسفندماه امسال در بوشهر برگزار شود که به دلایل نامشخصی لغو شده است.

وی یادآورشد: سرجمع درآمد فروش دو هزار و ۴۰۰ بلیت به صورت اینترنتی برای کنسرت سیروان خسروی در بوشهر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است.

تهیه کننده اضافه کرد: اگر این کنسرت در تاریخ های مقرر برگزار می شد این ضرر رخ نمی داد.

وی گفت: لغو کنسرت در تاریخ های ۱۷ و ۱۸ دی ماه دو روز قبل از اجرا انجام شد و همین تاریخ در بهمن ماه نیز سه روز قبل از اجرا، لغو شد .

خدری اظهار کرد: برای تاریخ های نهم و دهم اسفند نیز یک ساعت قبل از اجرای سانس نخست روز نهم در حالی که همه مقدمات اجرا فراهم شده بود مسوولان به ما اعلام کردند که کنسرت برگزار نکنید.

وی افزود:این درحالی بود که ۸۰۰ نفرداری بلیط جلوی سالن شهید آوینی محل اجرای کنسرت حضور داشتند که این اقدام باعث نارضایتی علاقه مندان به هنر موسیقی شد.

تهیه کننده کنسرت سیروان خسروی در بوشهر یادآورشد: لغو مجوز اجرای کنسرت این خواننده پاپ پس از مسایل مربوط به کنسرت محسن شریفیان مسوول گروه موسیقی لیان بوشهر انجام شده است.

خدری ادامه داد: ۳۶ برنامه در کشور برای کنسرت سیروان خسروی مجوز داشتم که بدون هیچ مشکلی اجرا شدند اما در بوشهر معلوم نیست چرا مسوولان زمینه برگزاری چنین برنامه های فرهنگی را فراهم نمی کنند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.