انتقال ۵ زندانی به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم ضد بشری اعدام

سه شنبه, ۸ام اردیبهشت, ۱۳۹۴
اندازه قلم متن

بنا به گزارشات رسیده به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» انتقال ۵ زندانی برای اجرای حکم ضد بشری اعدام به سلولهای انفرادی زندان مرکزی کرج.

روز دوشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۵ زندانی از سالنهای مختلف زندان مرکزی کرج به سلولهای انفرادی جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام منتقل شدند. یکی از زندانیان از اتباع افغانستان می باشد .

اسامی تعدادی از زندانیانی که جهت اجرای حکم ضدبشری اعدام به سلول انفرادی منتقل شدند به قرار زیر می باشد :

۱ـ علی حاتمی خواه ۳۳ ساله از سالن ۴ زندان مرکزی کرج

۲ـ احمد محمدی از سالن ۳ زندان مرکزی کرج

۳ـ حمید حاتمی خواه از اتباع افغانستان از سالن ۳ زندان مرکزی کرج

رژیم ولی فقیه آخوند علی خامنه ای بعد از توافق اتمی با ۵+۱ تا به امروز بیش از ۱۰۰ نفر را در زندانهای مختلف ایران به چوبه های دار سپرده است.رژیم ولی فقیه که سیاستهای ترور و مداخله جویانه خود در کشورهای منطقه را در حال فروپاشیدن می بیند واز سویی دیگر اعتراضات اقشار مردم ایران روز به روز در حال گسترش و سراسری شدن است برای ایجاد رعب و وحشت در جامعه و نجات رژیم خویش که بر مبنای اعدام و سرکوب در ایران و ترور و مداخله جویی و آتش افروزی در منطقه و جهان است به اعدام های جنون آمیز و گسترده روی آورده است و از این طریق می خواهد صدای حق طلبانه اقشار مختلف مردم ایران را خاموش نماید.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران،اعدامهای گسترده و مستمر که بطرز جنون آمیزی در زندانهای ایران ادامه دارد و مصداق بارز جنایت علیه بشریت می باشد را محکوم می کند و سکوت دولت اوباما برای معامله با آخوندهای جنایتکار علیه بشریت که سطر به سطر این معامله با خون جوانان ایرانی در زندانی های ایران نوشته می شود را محکوم می کند و همچنین از دبیر کل سازمان ملل متحد و کمیسر عالی حقوق بشر که وظیفه اصلی او به اجرا گذاشتن قوانین بین المللی است و در مقابل جنایتهایی در این ابعاد سکوت نموده است می خواهد برای پایان دادن به کشتار جوانان ایرانی در زندانهای ولی فقیه پرونده جنایت علیه بشریت آخوندهای حاکم بر ایران از جمله آخوند علی خامنه ای، آخوند حسن روحانی و آخوند صادق لاریجانی را به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارسال نماید .

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۸ اردیبهشت ۹۴برابر با۲۸ آوریل۲۰۱۵


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.