تصاویر حراج بزرگ آثار هنری در تهران

دوشنبه, 11ام خرداد, 1394
اندازه قلم متن

haraj06

 

حراج آثار هنرهای تجسمی “تهران” عصر روز جمعه در هتل آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش فرارو، چهارمین حراج تهران تا پاسی از شب جمعه در هتل آزادی تهران برگزارشد و با فروش ۲۱۰,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریالی به کار خود پایان داد. اثری از سهراب سپهری متعلق به سال ۱۳۵۲ به مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان رتبه نخست این حراج را به خود اختصاص داد. برآورد اولیه فروش این تابلو یک میلیارد و دویست تا یک میلیارد و ششصد میلیون تومان بود.
رتبه دوم نیز به اثر سهراب سپهری تعلق گرفت. اثردوم به مبلغ یک میلیارد و هفتصد و سومین اثر به مبلغ هفتصد میلیون تومان توانستند مجموع فروش آثار سهراب را به پنج میلیارد و دویست تومان برسانند.

رتبه های بعدی فروش متعلق به آثاری از منوچهر یکتایی با ۹۵۰ میلیون تومان، فرهاد مشیری ۳۵۰ میلیون تومان، پرویز تناولی برای یادمان برنزی ۵۰۰ میلیون تومان، بهمن محصص ۷۲۰ میلیون تومان، آیدین آغداشلو ۵۵۰ میلیون تومان، مسعود عربشاهی ۳۲۰ میلیون تومان، محسن وزیری مقدم ۱۱۰ میلیون تومان، اثری از کمال الملک ۵۰۰ میلیون تومان، یک عکس از محمد فرنود ۱۰ میلیون تومان و عکس دیگری از مرحوم صادق تیرافکن ۴۶ میلیون تومان است. عکس های ولی محسنی عکاس فارس و همت خواهی عکاس ایسنا از این حراجی را در زیر می بینید.

haraj01

 

haraj04

 

haraj05

 


haraj07

 

haraj08

 

haraj09

 

haraj10

 

haraj11

 

haraj12

 

haraj13

 

haraj14

 

haraj15

 

haraj16

 

haraj17

 

haraj18

 

haraj19

 

haraj20

 

haraj21

 

haraj22


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.