تظاهرات ۱۳ آبان، اعتراض به وضعیت زندانیان سیاسی و ورشکستگی اقتصادی نظام حاکم ایران

چهارشنبه, 26ام مهر, 1391
اندازه قلم متن

صدای موج سبز: چند صباحی نیست که از آغاز بازگشائی مدارس می گذرد، اما متأسفانه درمدارس ایران آموزش آخرین دغدغه دانش آموزان است

دانش آموزان هر روز شاهد اخبار فاجعه بار اقتصادی هستند، چگونه نگران خانواده های خود نباشند؟ هر روز به دلیل سماجتها و تهدیدهای جمهوری اسلامی می باید در زیر سایه جنگ زندگی کنند، چگونه می توانند به فکر آینده خود باشند؟ اینها دردهای مشترک تمامی مردم رنجدیده کشورمان است که بر روی شانه های ظریف و روح پاکشان تحمیل شود.

خبر دستگیری آموزگاران، ترس و اضطراب از آینده درد دیگریست که این روزها جوانان و نوجوانان نیز در سر دارند. آنان خوب می شناسند مجید توکلی ها و بسیاری دیگر از دانشجویان زندانی ستاره دار. آنان می دانند که استبداد ولایتی فقاهتی چگونه شخصیت و روح آنان را برای پایداری و پاسداری از استبداد دینی تخریب خواهد کرد.

جمهوری اسلامی بر اساس اصول بنیادگرایانه و استبدادی و تشدید سرکوبها این بار فکر و اندیشه را نشانه گرفته و قصد به زنجیر کشیدن علم و آگاهی را دارد. زیرا به خوبی میداند که یک جامعه آزاد و باز هرگز پذیرای افکار و فرهنگ استبدادی آنان نخواهد شد. جمهوری اسلامی در آغاز روی کارآمدنش به بهانه استکبارستیزی با تسخیر سفارت آمریکا در تهران و به گروگان گرفتن کارکنان آن و پرداختن سنگینترین بهای مادی و معنوی، پایه های نفرت را در سیاست دیپلماسی کشور نهاد تا بتواند با ایجاد بحرانهای سیاسی به حیات خویش ادامه دهد..

صدای موج سبز، بمناسبت فرا رسیدن ١٣ آبان روز دانش آموز اقدام به برگزاری تظاهراتی در لندن می نماید و از تمام ایرانیان و آزادی خواهان دعوت به عمل می آورد تا با شرکت در این تظاهرات ضمن افشاء چهره استبدادی و ضد بشری رژیم ولایتی فقاهتی به جهانیان و اعتراض به آنانیکه کوس جنگ را به صدا در می آورند، نشان دهد که فرزندان ایران زمین در هر کجا که باشند هرگز هموطنان خود را تنها نخواهند گذاشت، و با فریاد خود امید پایان استبداد دینی و خشکاندن ریشه های جمهوری اسلامی نوید دهند و با تلاش خود بستر آزادی و دموکراسی را در ایرانمان بنا سازیم.

زمان: ۰۳/۱۱/۱۲ ساعت ۱۵ تا ۱۷
مکان:میدان پارلمان
Parliament Sq


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.