راز تهدیدهای احمدی نژاد علیه شورای نگهبان چیست؟

سه شنبه, ۲۹ام فروردین, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

در دست احمدی نژاد چه چیز قرار دارد که میتواند با آن بقایی یا خود را تائید صلاحیت کند؟

برخی اخبار غیررسمی از آنچه که احمدی نژاد قصد دارد در آخرین دور افشاگریهایش به آنها اشاره کند، به موضوع انتخابات ۱۳۸۸ اشاره دارد.

در این مکالمات از طرف برخی مسئولان به احمدی نژاد گزارش داده می شود که رای واقعی وی ۱۶ میلیون است، اما برای اینکه شائبه تقلب پیش نیاید و اختلاف آرا زیاد به نظر برسد، قرار است ۲۴ میلیون رای اعلام شود. اما محمود احمدی نژاد به آن مسئولان تاکید می کند همان رای واقعی وی که ۱۶ میلیون است، اعلام شود و رای غیرواقعی اعلام نشود.

ادامه نوار مربوط به تماس احمدی نژاد با مسئولان مختلف کشور است که در آن از آنها خواسته شده، از اعلام رأی غیرواقعی خودداری شده و همان رای ۱۶ میلیونی اعلام شود. به گفته این منبع احمدی نژاد قصد دارد در صورتی که نیاز ببیند فایل مکالمات را منتشر کند و از جانب خود از مردم عذرخواهی کند و اقرار نماید مخالف اقدامات حاکمیت در خصوص وقایع ۸۸ بوده و در وقوع آن نقشی نداشته.

همچنین گفته میشود در جریان مشاجره احمدی نژاد با علی خامنه ای بر سر وزارت اطلاعات و زمانی که احمدی نژاد با برکناری مصلحی موقتا سرپرستی وزارت اطلاعات را بر عهده گرفت توانست با دسترسی و خروج برخی اسناد سری، دست خود را برای فشار بر شورای نگهبان پر کند.

آنچه مشخص است ایران در آینده نزدیک آبستن حوادث بسیار بزرگ خواهد بود و ماههای آینده باید تحولات بزرگی را ناظر باشیم به گونه ای که شاید چهره ایران عوض شود.

منبع: #پایگاه_خبرى_جانبازان_اصلاح_طلب
از: پیک ایران


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.