برگزارکننده «پخش خانوادگی فوتبال» در اصفهان راهی زندان شد

یکشنبه, ۱۲ام اسفند, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

کوه صفه اصفهان

علی معینی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب و مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری سپاهان وابسته به شهرداری اصفهان، برای اجرای حکم محکومیت راهی زندان دستگرد اصفهان شد.

او پارسال بانی «پخش خانوادگی فوتبال» در کوه صفه بود؛ اقدامی که مجتبی میردامادی، امام جمعه موقت اصفهان، آن را «منکر» نامید و باعث شد علی معینی از سوی یک مقام قضایی احضار شود. در نهایت ستاد امر به معروف نیز در ارتباط با موضوعی از او شکایت کرد.

امام جمعه موقت اصفهان در این رابطه گفته بود: «امیدوارم این اتفاقات دیگر تکرار نشود، از نیروی انتظامی و قوه قضائیه تشکر می‌کنم که با پشتیبانی ملت جلوی هر منکری گرفته شود.»

Ali Moeini@Ali_Moeini

۳ ابلاغیه و شکایت نتیجه‌ پخش مسابقات در
.
خرسندم ‌که برای نخستین بار این تجربه شیرین را تقدیم همشهریانم کردم و این رویداد آغازگر برنامه‌هایی مشابه در کل کشور شد؛
این برخوردها برایم قابل پیش‌بینی بود و «هم‌چنان می‌دانم کجا ایستاده‌ام و چه کرده‌ام.»

۳۰ people are talking about this

اکنون خبرگزاری فارس می‌گوید علی معینی «به علت توهین به مقامات عالی‌رتبه کشور در توئیترش» به مجازات یک سال زندان محکوم شده است.

به نوشته فارس، بازداشت او ارتباطی با پخش بازی‌های فوتبال در پارک کوهستانی صفه اصفهان «نداشته است» و «این توهین توئیتری مربوط به پیش از انتصاب وی در شرکت توسعه گردشگری سپاهان بوده‌است.»

Mohammad Memarian@mmemarian

امام‌جمعۀ اصفهان: «عنوان کنند آقا ملت خوشی می‌خواهند. آیا اینها خوشی است؟ آیا در پارک صفه اون صحنه‌ها را به وجود آوردن، اینها برای خوشی مردم است؟ ما که با ورزش مخالف نیستیم…»

۲۵ people are talking about this

به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.