چند ویدئو از تظاهرات جوانان عراقی – زدن لنگه کفش به عکس خامنه ای

چهارشنبه, ۱۷ام مهر, ۱۳۹۸
اندازه قلم متن

ویدیویی که میزان نفرت جوانان معترض عراقی را از حکومت جمهوری اسلامی به خوبی نشان میدهد.

جوانان شیعە با لنگە کفش به عکس خامنەای ضربه میزنند و علیە جمھوری اسلامی شعار میدھند.
این در حالی است که برخی مسوولین با تکذیب این موضوع میگویند جمهوری اسلامی محبوب مردم عراق است، هرچند دروغ گفتن و قلب واقعیت چهل سال است با جمهوری اسلامی عجین شده است!

@Shahrvandyar

 

*******

تصاویری از ضرب و شتم جوانان معترض عراقی در دیوانیە توسط حشدالشعبی، گروه وابسته به جمهوری اسلامی کە وارد دفتر یک ورزشگاە شدەاند.

فالح فیاض از فرماندهان حشدالشعبی با کمال وقاحت ادعا کردە کە حشد الشعبی ھیچ نقشی در سرکوب ندارد و تصاویر این گروه ساختگی است.

همانطور که سپاە پاسداران در سرکوب و به قتل رساندن معترضان ایران نقش اساسی داشته و همواره قتل‌ها را تکذیب میکرده، گروە نیابتی اش حشدالشعبی ھم در عراق با همان نسخه پیش میرود.


@Shahrvandyar

*******

تظاهرات ۸ اکتبر ۲۰۱۹ در نجف

********

روز هفتم تظاهرات در عراق

هفت روز از اعتراضات سراسری مردم عراق گذشته است و سرکوب وحشیانه و پس از آن قول انجام اصلاحات فوری نتوانستە جو این کشور را آرام و معترضان را وادار به سکوت کند. در این میان اما ترس و واهمه رژیم استبدادی جمھوری اسلامی از پیروزی معترضان در عراق حتی از دولتمردان این کشور هم بیشتر است، چرا که هم اثبات میکند سرکوب‌های خونین توان پیشگیری از موج سهمگین مردم معترض را ندارد و هم دست خود در عراق را پس از پیروزی معترضان قطع شده خواهد دید و دخالت‌هایش در عراق برای سیطره داشتن بر حکومت این کشور به پایان خواهد رسید. این هردو باعث شده تا سپاه تمام نیروی خود را مشغول به سرکوب معترضان شیعه عراق کند که البته در این هفته گذشته، حاصلی نداشته و معترضان همچنان خیابان‌ها را رها نکرده‌اند.
«ویدیو از آواتودی»


@Shahrvandyar


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.