منوچهر بختیاری: با ارعاب مجبور به شرکت در مراسم سلیمانی شدم

سه شنبه, ۳ام تیر, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

منوچهر بختیاری، پدر پویا بختیاری از کشته‌شدگان اعتراضات آبان ۹۸ می‌گوید او و برادرش به «اجبار» در مراسم بزرگداشت قاسم سلیمانی، مراسم فرمانده سابق سپاه قدس ایران شرکت کرده‌اند.

آقای بختیاری در ویدیویی که از وی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، گفته شرکت وی در این مراسم مربوط به زمانی بوده که وی و خانواده‌اش در «بند مزدوران» بوده‌اند.

آن‌طور که وی اعلام کرده، افرادی که وی به نام‌شان اشاره‌ای نکرده، با «تهدیدو ارعاب خانواده»، او را به شرکت در این مراسم مجبور کرده‌اند.

girl!@ItakeYourHand

He’s put on fight with brutal the regime in Iran.The regime is trying to blemish his name & his way of avenging the death of Pooya & many more who died in past 41years by them.He’s not alone,we stand with him.
https://youtu.be/El_OfiYXRI0 

۲۰ نفر دارند درباره این صحبت می‌کنند

توضیحات منوچهر بختیاری پس از آن بیان می‌شود که در روزهای اخیر، ویدیو و تصاویری از وی منتشر شد که با در دست داشتن عکس قاسم سلیمانی، در سخنانی از وی تقدیر می‌کرد.

این ویدیو به یکی از سوژه‌های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی فارسی‌زبان تبدیل شده بود.

رضا حقیقت‌نژاد@rezahn56

منوچهر بختیاری: رهبر جمهوری اسلامی را دزد و اشغالگر، سپاه پاسداران را نهاد فاشیستی و قاسم سلیمانی را مزدور نظام و عامل کشته شدن و آواره شدن هزاران انسان می‌دانم. شرکت من در مراسم سلیمانی با اجبار بوده است. من دادخواه مغز متلاشی‌شده فرزندم هستم.

۶۱۴ نفر دارند درباره این صحبت می‌کنند

منوچهر بختیاری در توضیحات تازه خود تاکید کرده که «دادخواه مغز متلاشی‌شده» فرزندش است و از جمهوری اسلامی، «عبور» کرده است.

او قاسم سلیمانی را نیز «مزدور نظام و عاشق سینه‌چاک رهبر عامل کشتار هزاران زن و کودک و آواره شدن میلیون‌ها انسان» توصیف کرده است.

از: رادیو فردا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.