دادستان دنا: در اعتراضات شهر زلزله‌زده سی‌سخت، افراد معدودی خدمات نظام را زیر سوال بردند

شنبه, ۹ام اسفند, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

علی‌اکبر غریب‌پور، دادستان شهرستان دنا، درباره اعتراضات مردم در شهر زلزله‌زده سی‌سخت، گفت که اعتراضات مردم زلزله‌زده سی‌سخت طیبعی است، فقط تعدادی محدودی خدمات نظام را زیر سوال بردند که تحت پیگرد قرار می‌گیرند.

دادستان دنا شمار مردم معترض را بسیار عنوان کرد اما گفت برخی افراد که به اندازه انگشتان یک دست هستند اخلال ایجاد کردند و خدمات نظام را زیر سوال بردند که در وقت مقتضی آنها را تعقیب کیفری خواهیم کرد.

دادستان شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت که به دلیل تخریب گسترده منازل در شهر زلزله زده سی‌سخت و نارضایی مردم از نحوه توزیع چادر، معترضان برخی مسیرها را این شهر بستند.

غریب‌پور افزود با اشاره به آنچه «برخی درخواست‌ها برای برخورد» با مردم معترض عنوان کرد، گفت که من به این درخواست‌های برخورد با مردم جواب منفی دادم و رفتم بین آن‌ها و گفتیم اسامی را بدهند و بعد در مناطقی که اعتراض بود چادر تقسیم کردیم.

دادستان دنا با بیان اینکه برخی آمارها به هم نمی‌خوردند گفت که وقتی تعداد بالایی چادر توزیع شده چرا مردم باید اعتراض دارند که متوجه شدیم کسانی که چادرها را گرفته‌اند بعضی‌ها اصولا سی‌سختی نیستند، بعضی‌ها چند چادر گرفته‌اند و بعضی هم در اولویت نبودند.

از: ایران اینترنشنال


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.