بازداشت محسن و بهروز منوچهری در ارتباط با موزیک ویدئوی جدید ساسی مانکن

پنجشنبه, ۲۱ام اسفند, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – محسن و بهروز منوچهری، که تنظیم و تولید ترانه «تهران توکیو» ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن را بر عهده داشتند در منزل شخصی خود در شیراز بازداشت شدند. روز گذشته، دادسرای امنیت اخلاقی طی اطلاعیه‌ای از بازداشت چند تن از عوامل ساخت این موزیک ویدیو به دلیل آنچه “تولید موزیک ویدیوهای مستهجن” خوانده، خبر داده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محسن و بهروز منوچهری که با نام هنری آریو و اهورا در ضمینه میکس و مسترینگ موسیقی فعالیت می کنند بازداشت شدند.

بازداشت این شهروندان در منزل شخصی آنان در خیابان قدوسی شیراز صورت گرفته است. بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی با انتشار توئیتی ضمن اعلام این خبر گفته که بازداشت این شهروندان در ارتباط با تولید موزیک ویدئو و تیزر آهنگ جدید ساسی مانکن به نام «تهران توکیو» صورت گرفته است.

پس از انتشار تیزر موزیک ویدیو جدید ساسان حیدری یافته (ملقب به ساسی مانکن) خواننده پاپ، روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹، دادسرای امنیت اخلاقی از بازداشت عوامل ساخت موزیک ویدیو مذکور خبر داد.

این دادسرا به هویت و تعداد بازداشت شدگان اشاره ای نکرده است.

در این گزارش آمده است: دادسرای امنیت اخلاقی به اطلاع مردم می‌رساند که اقدام به برخورد با یک باند سازنده موزیک ویدیو‌های “مستهجن” تحت مدیریت مستقیم ساسان حیدری در ایران کرده است.

دادسرای امنیت اخلاقی اعلام داشت: «همچنین دادسرا متعهد می‌شود در صورت انتشار موزیک ویدیوی کامل ساسان حیدری، ضمن تلاش جهت تحت پیگیری قرار دادن نامبرده در مراجع حقوقی بین المللی، برخورد قضائی قاطع با همکاران، کمک کنندگان و ارسال کنندگان دابسمش به نامبرده در داخل کشور را نیز دستور کار خود قرار دهد».

چندی پیش ساسان حیدری یافته، “ساسی مانکن” اقدام به تهیه موزیک ویدیویی کرد که در این ویدیو، الکسیس تگزاس پورن استار معروف آمریکایی حضور داشت. انتشار تیزر این ویدیو با واکنش های متعددی از سوی مسئولین قضایی روبرو شد.

روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر روز ۱۲ اسفند ماه طی ابلاغیه ای انتشار تیزر موزیک ویدئو مذکور را به هر نحوی در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع اعلام کرد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.