مبارزه درحال گسترش مردم ایران نیاز به پشتیبانی مالی دارد

یکشنبه, 24ام مهر, 1401
اندازه قلم متن

 

هموطن گرامی،

بنیاد ایران – خارج از میهن، یک سازمان غیرانتفاعی ثبت شده در اداره خزانه داری ایالات متحده امریکا است. بدنبال تشدید و ادامه اعتراضات و اعتصابات در ایران و پیوستن گروه های تازه ای از جامعه مانند کارگران صنایع نفت و پتروشیمی به آن، بنیاد به جمع آوری کمک های مالی برای کمک به خانواده زندانیان سیاسی، کارگران اعتصابی و آنهایی که در اثر این اعتراض ها با مشکلات مالی روبرو هستند، پرداخته است و از شما دعوت میکند که برای کمک مالی به گروههای یادشده، به سهم خود، به گسترش و سر انجام پیروزی این جنبش انقلابی و استقرار یک حکومت مردمی مبتنی بر دمکراسی و آزادی در ایران کمک و همراهی نمائید. مشخصات بنیاد با آدرس پستی و شماره حساب بانکی آن پیوست است.

در ضمن به اطلاع میرساند که متاسفانه واتس آپ دکتر محسن قائم مقام، پرزیدنت و مسئول امور مالی بنیاد ایران – خارج از میهن،  هک شده و افرادی به نام وی از دوستان و آشنایان ایشان تقاضای کمک مالی کرده اند. این در حالیست که ایشان هیچگاه نیازی به کمک مالی نداشته و هیچگاه تقاضای کمک مالی از کسی برای شخص خود ننموده اند.

بنابراین از هموطنانی که مایل به ارسال کمک به بنیاد برای کمک به گروههای یاد شده هستند تقاضا میشود که کمک های خود را تنها به آدرس پستی یا حساب بانکی که در اطلاعیه بنیاد اعلام شده، ارسال یا واریز نمایند.

 اعلامیه بنیاد با فرمت پ دی اف را با کلیک اینجا ملاحظه فرمائید

همایون مهمنش


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.