تداوم تظاهرات و شعاردهی در شهرهای مختلف کشور  

جمعه, 7ام بهمن, 1401
اندازه قلم متن

ایران اینترنشنال

خیزش انقلابی مردم ایران علیه جمهوری اسلامی با تظاهرات و شعاردهی گسترده مردم در محلات مختلف تهران و شهرهای دیگر ادامه داشت و چهره‌های مشهور در اظهارات خود با محکوم کردن سرکوب خونین مردم، حمایت خود را از معترضان نشان دادند.

ویدیوهای ارسالی به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد اهالی شهرک اکباتان در تهران شامگاه چهارشنبه پنجم بهمن‌ماه به خیابان آمده و شعار می‌دهند: «خامنه‌ای گوش کن، صدای اکباتانه، ای ضحاک بچه‌کش، قبرت شده آماده».

همچنین ویدیوهای رسیده به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد صدای شعارهای ضدحکومتی در شامگاه چهارشنبه پنجم بهمن در نقاط مختلف تهران از جمله میدان ملت، ستارخان، خیابان دامپزشکی، شهرک شهید باقری و نارمک طنین‌انداز شد.

ویدیوی ارسالی به ایران‌اینترنشنال از کرج نیز در شامگاه چهارشنبه شعاردهی ضدحکومتی را در این شهر نشان می‌دهد.

در قزوین نیز ویدیوی ارسالی دیگر به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد در شامگاه چهارشنبه پنجم بهمن صدای شعارهای ضدحکومتی در این شهر طنین‌انداز شد.

در اهواز نیز ویدیوی رسیده به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد در شامگاه چهارشنبه پنجم بهمن مردم این شهر شعارهای ضدحکومتی سردادند.

ادای احترام به کشته‌شدگان و معترضان اعدام شده در زندان‌های جمهوری اسلامی نیز ادامه داشت. ویدیوی رسیده به ایران اینترنشنال نشان می‌دهد روز چهارشنبه پنجم بهمن، چند شهروند در روستای سنگر سپیدان با حضور بر مزار نوید افکاری، کشتی‌گیر اعدام شده، بر مزار او گل گذاشتند.

 در همین حال، فراخوان‌ها برای یادبود کشته‌شدگان نیز ادامه دارد. قرار است مراسم چهلم محمود احمدی، از کشته‌شدگان ایذه که جمهوری اسلامی پیکرش را تحویل نداد، روز پنجشنبه در روستای سرراک سفلی برگزار ‌شود.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.