سه تجمع اعتراضی برگزار شد

دوشنبه, 17ام بهمن, 1401
اندازه قلم متن

 

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه، شماری از بازنشستگان استان خوزستان در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان و شماری از شهروندان در اعتراض به عدم دریافت خودرو ثبت نامی خود، در مقابل وزارت صمت در کرمان دست به تجمع اعتراضی زدند. همچنین شماری از زنان روستای اسماعیل آباد خاش در حمایت از مولوی عبدالمجید مرادزهی روحانی اهل سنت بازداشتی، دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۱، شماری از بازنشستگان استان خوزستان در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان مرکزی مخابرات در شهر اهواز دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع این بازنشستگان در اعتراض به به وعده های بدون عمل مسئولان، خواستار پرداخت مطالبات خود بر اساس آئین نامه استخدامی و پرسنلی مصوب سال ۸۹ شدند.

تجمع اعتراضی شهروندان مقابل وزارت صمت در مورد عملکرد کرمان موتور

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه، شماری از شهروندان در کرمان در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل وزارت صمت دست به تجمع زدند.

این شهروندان علیرغم پرداخت ۷۶ میلیون تومان برای خرید خودرو، همچنان پس از شش سال،خودروی خود را تحویل نگرفته اند.

تجمع اعتراضی زنان روستای اسماعیل آباد خاش در حمایت از مولوی عبدالمجید

به گزارش حال وش، امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه، شماری از زنان روستای اسماعیل آباد خاش در حمایت از مولوی عبدالمجید مرادزهی دست به تجمع زدند.

مولوی عبدالمجید مرادزهی، روحانی اهل سنت، روز دوشنبه دهم بهمن ماه، توسط ماموران امنیتی در زاهدان بازداشت شد.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.