چهار تجمع اعتراضی برگزار شد

سه شنبه, 25ام بهمن, 1401
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – امروز سه‌ شنبه بیست و پنجم بهمن ماه، جمعی از خانواده های دانش آموزان در قم، در اعتراض به مسمومیت‌ های زنجیره ای فرزندان خود در مدارس این شهر، مقابل ساختمان فرمانداری قم تجمع اعتراضی برگزار کردند. همچنین، شماری از مالباختگان رامک خودرو در مقابل ساختمان مجتمع قضایی مفتح در تهران، بازنشستگان صندوق‌ های کشوری و لشگری قزوین در مقابل ساختمان صندوق بازنشستگان کشوری این استان و جمعی از پیمانکاران فضای سبز شهرداری تبریز در مقابل ساختمان شهرداری این شهر در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان تجمعات اعتراضی برپا کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه بیست و پنجم بهمن ماه ۱۴۰۱، جمعی از خانواده های دانش آموزان در قم، در اعتراض به مسمومیت‌ های زنجیره ای فرزندان خود در مدارس این شهر، مقابل ساختمان فرمانداری قم تجمع اعتراضی برگزار کردند.

لازم به ذکر است، در تاریخ بیست و سوم بهمن ماه، مجید محبی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم، از انتقال ۳۷ دانش آموز و در تاریخ هفدهم بهمن ماه نیز از انتقال ۶۱ دانش آموز قمی با علائم مسمومیت از ۸ مدرسه به مراکز درمانی استان خبر داده بود. چندمین بار است که در روزهای اخیر دانش آموزان قم دچار مسمومیت میشوند.

تجمع مالباختگان رامک خودرو در تهران

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه بیست و پنجم بهمن ماه ۱۴۰۱، شماری از مالباختگان “رامک خودرو” در مقابل ساختمان مجتمع قضایی مفتح، دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع این شهروندان در اعتراض به عدم اجرای احکام حقوقی پرونده کلاهبرداری این شرکت، پس از گذشت ۵ سال خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

تجمع بازنشستگان صندوق‌های کشوری و لشگری در قزوین

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه بیست و پنجم بهمن ماه ۱۴۰۱، بازنشستگان صندوق‌های کشوری و لشگری قزوین در مقابل ساختمان صندوق بازنشستگان کشوری این استان، دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع این بازنشستگان در اعتراض به عدم همسان سازی حقوقشان و دیگر مطالباتشان صورت گرفته است.

تجمع پیمانکاران فضای سبز شهرداری تبریز

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه بیست و پنجم بهمن ماه ۱۴۰۱، جمعی از پیمانکاران فضای سبز شهرداری تبریز در مقابل ساختمان شهرداری این شهر، دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع این پیمانکاران در اعتراض به وضعیت نامناسب معیشتی و عدم رسیدگی به دیگر مطالباتشان صورت گرفته است.

 

به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.