یازده تجمع اعتراضی برگزار شد/اعتصاب کارگران شرکت کانرود سازه پتروشیمی چابهار

دوشنبه, 1ام اسفند, 1401
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه یکم اسفند ماه، شماری از بازنشستگان مخابرات در استان های مرکزی، کردستان، تهران، لرستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، اصفهان و اهواز و شماری از کارکنان شرکت ملی سرب و روی در زنجان و یزد در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان تجمع اعتراضی برگزار کردند. همچنین کارگران و مهندسین شرکت کانرود سازه پتروشیمی چابهار در اعتراض به معوقات مزدی خود دست به اعتصاب زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران امروز دوشنبه یکم اسفند ماه ۱۴۰۱، شماری از بازنشستگان مخابرات در استان های مرکزی، کردستان، تهران، لرستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، اصفهان و اهواز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

اجتماع این شهروندان در استانهای مختلف در اعتراض به معوقات مزدی و کم بودن نرخ دستمزد آنها، صورت گرفته است.

 

تجمع کارکنان شرکت ملی سرب و روی در زنجان و یزد

به گزارش شورای بازنشستگان ایران، امروز دوشنبه یکم اسفند ماه ۱۴۰۱، شماری از کارکنان شرکت ملی سرب و روی، در اعتراض به معوقات مزدی و عدم رسیدگی به مطالباتشان در شهرهای یزد و زنجان دست به تجمع زدند.

 

اعتصاب کارگران و مهندسین شرکت کانرود سازه پتروشیمی چابهار

به گزارش کمپین فعالین بلوچ، امروز دوشنبه یکم اسفند ماه ۱۴۰۱، شماری از کارگران و مهندسین شرکت کانرود سازه پتروشیمی چابهار در اعتراض به معوقات مزدی خود دست به اعتصاب زدند.

 

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.