دو تجمع اعتراضی برگزار شد

چهارشنبه, 21ام تیر, 1402
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – روز گذشته بیستم تیرماه، شماری از بازنشستگان کشوری در تهران، در مقابل ساختمان صندوق بازنشستگی این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند. همچنین امروز چهارشنبه بیست و یکم تیرماه، شماری از مالباختگان شرکت رضایت خودروی طراوت نوین در مقابل ساختمان استانداری شهرستان قزوین با برگزاری تجمع اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه بیست و یکم تیرماه، شماری از مالباختگان شرکت رضایت خودروی طراوت نوین (محمدرضا غفاری) در قزوین، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان استانداری این شهرستان دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، این شهروندان مالباخته با سر دادن شعارهایی اعتراضی در مقابل ساختمان استانداری در اعتراض به عمل نکردن این شرکت به تعهدات خود، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

پیش از این نیز مالباختگان شرکت رضایت خودروی طراوت نوین (محمدرضا غفاری)، با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شده بودند.

تچمع اعتراضی بازنشستگان کشوری در تهران

به گزارش کانال شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران، روز گذشته بیستم تیرماه ۱۴۰۲، در ادامه تجمع بازنشستگان در شهرهای مختلف، شماری از بازنشستگان کشوری در تهران، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان صندوق بازنشستگی این شهر، دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، تجمع این بازنشستگان در اعتراض به مشکلات معیشتی و عدم همسازی سازی حقوق آنها صورت گرفته است.

 

به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.