انتقال یک زن مخالف حجاب به بیمارستان پس از حمله گشت ارشاد

چهارشنبه, 29ام فروردین, 1403
اندازه قلم متن

بر اساس ویدیویی که امروز از این حادثه منتشر شده، پس از حمله ماموران گشت ارشاد به یک زن روبروی مترو تجریش، این شهروند دچار حمله عصبی شده و به بیمارستان منتقل می‌شود.

بر اساس ویدیویی که امروز از این حادثه منتشر شده، پس از حمله ماموران گشت ارشاد به یک زن روبروی مترو تجریش، این شهروند دچار حمله عصبی شده و به بیمارستان منتقل می‌شود

در ادامه تقابل حکومت با مخالفان حجاب، امروز چهارشنبه ۲۹ فروردین پس از حمله ماموران گشت ارشاد به یک زن روبروی مترو تجریش،  این شهروند دچار حمله عصبی شده و به بیمارستان منتقل می‌شود.

بر اساس ویدیویی که امروز از این حادثه منتشر شده، پس از حمله ماموران گشت ارشاد به یک زن روبروی مترو تجریش، این شهروند دچار حمله عصبی شده و به بیمارستان منتقل می‌شود. این شهروند مخالف حجاب در مشاجره با ماموران می‌گوید که می‌خواهد سر کار برود و لحظه‌ای بعد دچار حمله عصبی می‌شود و روی زمین بیهوش می‌شود.

 

بر اساس گزارش‌ها ماموران گشت ارشاد بعد از بیهوش شدن زن، مردم را پراکنده کرده و چند تن از شهروندانی که در حال فیلمبرداری بودن بازداشت کردند.

از صبح روز چهارشنبه ۲۹فروردین۱۴۰۳ و در چهارمین روز حضور گسترده نیروی انتظامی و پلیس امنیت اخلاقی در خیابان‌های ایران، گزارش‌های متعددی از سرکوب و آزار زنان مخالف حجاب اجباری در شهرهای مختلف ایران منتشر شده است.

ویدیوها و روایت‌های زنان از خشونت ماموران گشت ارشاد و لباس‌شخصی‌ها برای بازداشت‌شان و هم‌زمان انتشار گزارش‌ها از کشته شدن یک شهروند در بازداشتگاه بدنام «وزرا» که پلیس او را «اراذل‌واوباش» معرفی کرده، نگرانی‌ها از امنیت جان زنان را افزایش داده است.

این نگرانی‌ها با هشتگ‌های «گشت کشتار»، «جان زنان در خطر است» و «جنگ علیه زنان»، هزاران بار در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است. 

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.