در آغوش کشیدن دختر جیمی جامپ؛ صدور حکم محرومیت و جزای نقدی برای بازیکن تیم استقلال

پنجشنبه, 30ام فروردین, 1403
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – سید حسین حسینی بازیکن تیم استقلال به دنبال در آغوش کشیدن دختر جیمی جامپ و ماجراهای پس از آن، توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به پرداخت جریمه نقدی و محرومیت از حضور در جلسه تمرین محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از انتخاب، به دنبال ماجراهای در آغوش کشیدن دختر جیمی جامپ، سید حسین حسینی کاپیتان تیم استقلال، توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محکوم شد.

بازیکن فوتبال توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محکوم شدند.

بر اساس حکم این کمیته، سید حسین حسینی، بابت “نقص اصول کلی رفتار و بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه ” به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده است. یک جلسه محرومیت وی به مدت شش ماه به حالت تعلیق در آمده است.

علاوه بر این، محمدحسین مرادمند دیگر بازیکن تیم استقلال به پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی به دلیل “بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه” محکوم شده است.

چندی پیش ویدیویی از بازی دو تیم آلومینیوم اراک و استقلال منتشر شده که نشان میداد پس از ورود یک تماشاچی زن بدون حجاب به زمین بازی که موفق شد خود را به دروازه بان استقلال برساند و او را در آغوش بگیرد، این بازیکن، حسین حسینی، به همراه محمدحسین مرادمند، دیگر بازیکن استقلال، در مقابل ماموران انتظامی که قصد برخورد با وی را داشتند، از این دختر دفاع کردند. در پی این اتفاقات، سازمان لیگ اعلام کرد که دو بازیکن استقلال را به دلیل “رفتار غیرحرفه ای و خارج از وظایف قانونی”، به کمیته اخلاقی و انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شده اند.

 

 

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.