سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور: بمناسبت برگزاری بیست و ششمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو، ۱۰ تا ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴

چهارشنبه, ۲۱ام خرداد, ۱۳۹۳
اندازه قلم متن

logosazemanha

بیست و ششمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد از روز سه شنبه ۱۰ ژوئن ۲۰۱۴ (۲۰ خرداد ۱۳۹۳) تا ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴ (۶ تیر ۱۳۹۳)، در شهر ژنو برگزار میشود. در این نشست علاوه بر کمیسر عالی حقوق بشر، گروه های کار و گزارشگران ویژه، گزارش خود را در زمینه های مختلف نقض حقوق بشر در ایران ارائه میدهند. نظر به اهمیت این نشست ها برای افشای نقض حقوق بشر در ایران سازمان ما در بخش های مختلف اجرایی این کارزار مشارکت موثر داشته است.

در روز ۱۰ ژوئن آقای محمد کسائی زاده عضو هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور – شاخه اروپا، خبرنگار و پژوهشگر مسائل سیاسی و اجتماعی ایران در مورد “تضاد ساختاری حکومت ایران با آزادی بیان و تشکل های مستقل؛ موقعیت کنونی، چشم انداز آینده” سخنرانی نمود که ویدئو و متن سخنرانی ایشان در اینترنت موجود است.

همچنین قرار است سرکار خانم سعیده سهرابی عضو شورای عالی شاخه اروپائی سازمان و فارغ التحصیل حقوق قضائی، در روز ۱۳ ژوئن از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۸:۳۰ تحت عنوان “ضرورت استقلال و مصونیت وکلا در امور صنفی” سخنرانی نمایند.

علاه بر اینها درروز دوشنبه ۱۶ ژوئن ۲۰۱۴ ساعت ۲۱:۰۰ به وقت سویس مسابقه تیم فوتبال ایران با نیجریه از آفریقا برروی پردهٔ سینمایی بزرگی در میدان ورنه (Place des Vernets) شهر ژنو نشان داده میشود. به پیشنهاد فعالان جبهه ملی ایران در ژنو قبل از آغاز مسابقه سرود ای ایران نواخته میشود.

از اعضا و هواداران سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور در سویس و کشورهای همجوار انتظار داریم که با شرکت خود در این برنامه ها به افشاء نقض فاحش حقوق بشر در ایران یاری رسانند.

 سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

۲۱ خرداد ۱۳۹۳ برابر ۱۱ ژوئن ۲۰۱۴
info@iranazad.info
http://www.iranazad.info


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.