کاترپیلار و پل صراط و انقلاب شکوهمندمان

یکشنبه, ۹ام آذر, ۱۳۹۳
اندازه قلم متن

cater-pilar

نامه رسيده:

چندی پیش بنابر الزام، اقدام به واردات یک فقره ماشین راه سازی کاترپیلار کردیم.

حدود یکصد میلیون تومان قیمت ماشین و هشتاد میلیون تومان هم گمرکی این وسیله شد. در جاده در حین انتقال به شهرستان، پلیس راه ماشین را ضبط کرد.

police-rah

با اسناد و برگ سبز گمرکی جهت ترخیص به پلیس مراجعه کردیم ولی گفتند باید از نمایندگی کاترپیلار اجازه نامه بیاورید. خلاصه دفتری در ونک پیدا کردیم با نام کاترپیلار و موفق به دیدار مدیرعامل آن شدیم. آقای افشین پیروانی.

afshin-pirovani

از دیدن ایشان سرگیجه گرفتیم که چه ربطی این کار با فوتبال دارد؟ آقای پیروانی گفتند که تنها راه حل شما اینست که ماشین خود را به یکصد و هشتاد میلیون به ما بفروشید و دوباره آنرا از نمایندگی به چهارصد و هشتاد میلیون بخرید!

kalafeh

حسابی کلافه شدم و به فروشنده ماشین در اروپا اعتراض کردیم که چرا ماشین را با داشتن نمایندگی در ایران به ما فروخته اند؟ شرکت کاترپیلارآمریکا (بین الملل) به ما اعلان کرد که نماینده ای در ایران ندارد و این شرکت که من میگویم در ایران ؛نماینده خود خوانده ؛ است.

حالا ماجرا جالبتر است. بعد از شکایت های متعدد و مراجعه به دفاتر بزرگان برای احیای حق، متوجه شدیم آقای پیروانی تنها یک کارگزار و ویترین است و اصل تشکیلات؛ نماینده خود خوانده ؛ متعلق به آیت الله نوری همدانی است که داماد معظم له آن را می چرخاند.

nuri-hamedani

تا آخر ماجرا را خودتان بخوانید که برای رضای خدا چه کارها که نمیکنند!


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.