حسن روحانی در مراسم وداع با شهدای ترور: اقدام تروریستی تهران انتقام از دموکراسی است

جمعه, ۱۹ام خرداد, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

مردم راه‌شان را برای دستیابی وحدت ملی ادامه می‌دهند

رییس‌جمهور تاکید کرد: همواره وقتی ملت ایران پیروزی بزرگی به دست می‌آورد بدخواهان به دنبال این هستند ضربه‌ای به مردم و کشور وارد کنند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حاشیه مراسم وداع با پیکرهای شهدای حادثه اخیر تروریستی تهران گفت: حضور مردم در یک مشارکت فوق‌العاده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، همه بدخواهان ما را به اعجاب واداشت و دوستان ما را در سراسر جهان خوشحال کرد.

او با بیان اینکه این اقدام تروریستی در واقع انتقام از دموکراسی است، اظهار داشت: دموکراسی در منطقه ما چه آنهایی که حامی تروریسم هستند و در زندگی سیاسی‌شان دموکراسی ندیده‌اند و چه آنهایی که خودشان تروریست هستند، از دموکراسی تحت عنوان دموقراتی طاغوت یاد می‌کنند، با دموکراسی مخالفند.

رییس‌جمهور با بیان اینکه چون دموکراسی اساس فکری تروریست‌ها را از بین می‌برد، تصریح کرد: دموکراسی نشان می‌دهد خشونت راه حل نیست، زور راه حل نیست، راه حل رأی مردم است، انتخابات و صندوق انتخابات به مبنای فکری خشونت‌طلبان و تروریست‌ها ضربه کاری زده است و همه حامیان آنها دنبال انتقام بودند، غافل از آنکه مردم ایران، مردمی مقاوم هستند و از این حوادث در زندگی خودشان فراوان دیده‌اند.

روحانی با بیان اینکه مردم ایران از سال ۵۷ و از ۲۲ بهمن ماه تا امروز حوادث اینچنینی فراوانی دیده‌اند، خاطرنشان کرد: مردم راه خودشان را برای دستیابی به اهداف ملی، انسجام ملی و وحدت ملی ادامه خواهند داد و بی‌تردید ملت ایران، ملتی موفق خواهد بود.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.