دو سردار ارشد سپاه در سوریه، مبلغ ارسالی بیت رهبری را به سرقت بردند

یکشنبه, ۲۶ام شهریور, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

طی ماه‌های گذشته به دستور حجت‌الاسلام «سیدمجتبی خامنه‌ای» فرزند آیت‌الله «سیدعلی خامنه‌ای» نزدیک به دو میلیارد دلار از منابع مالی متعلق به بیت رهبری، برای توزیع میان نیروهای ایرانیِ حاضر در جنگ سوریه به این کشور ارسال شد که این مبلغ، توسط دو تن از فرماندهان سپاه پاسداران به سرقت رفت.

یک مقام آگاه نزدیک به بیت رهبری به خبرنگار «آمدنیوز» اطلاع داده است که طی ماه‌های گذشته، مبلغ یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون دلار از منابع بیت رهبری که با دستور «سیدمجتبی خامنه‌ای» فرزند خبرساز رهبر جمهوری اسلامی به سوریه منتقل شده، به مقصد نرسیده و دو تن از فرماندهان سپاه پاسداران، این مبلغ عظیم را به سرقت برده‌اند.

بنا بر این گزارش، «حسین احمدی» طی جلسه‌ای که با «سیدمجتبی خامنه‌ای» و «سیدمسعود خامنه‌ای» در ساختمان خیابان آذربایجان داشته، با دستور این افراد، مبلغ یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون دلار از منابع مالی بیت رهبری را از طریق یک بانک افغانستانی متعلق به «احسان کرزای» (مافیای مواد مخدر) برادر «حامد کرزای» رئیس‌جمهور پیشین افغانستان، از طریق شعبه‌ی این بانک در دوبی به کشور سوریه ارسال کرده که این مبلغ توسط سردار «نیک‌بخت» و سردار «باقری»، دو تن از فرماندهان عالی‌رتبه‌ی سپاه پاسداران در سوریه به سرقت رفته و میان نیروهای سپاه پاسداران توزیع نشده است.

«حسین احمدی» پیش‌تر از نیروهای فعال در وزارت اطلاعات بود که با بیت رهبری تماس مستقیم داشت. وی در میانه‌ی دولت دوم محمود احمدی‌نژاد به سازمان اطلاعات سپاه (ساس) منتقل شد.

از دلایل اصلی انتقال «حسین احمدی» به سازمان اطلاعات سپاه، دشمنی تیم «احمدی‌نژاد» با وی عنوان شده است. این دشمنی پس از آن صورت گرفت که «محمود احمدی‌نژاد» در سفر شهریورماه سال ۱۳۹۱ خود به مقر اصلی سازمان ملل متحد در نیویورک، با تیم همراهش به ناگاه ناپدید شد و به همراه «حسین احمدی»، «سیدمجتبی ثمره هاشمی»، «اسفندیار رحیم مشایی»، «حمید بقایی» و «مسعود زریبافان»، به منزل «هوشنگ امیر احمدی» در ایالت نیوجرسی آمریکا رفت و با «ادوارد برایان» مسئول وقت میز ایران در «MI6» انگلستان و «نیکلاس ماری» مسئول وقت میز ایران در «CIA» ملاقات کرد.

پس از این ملاقات محرمانه، «سیدمجتبی خامنه‌ای» از طریق «حسین احمدی» در جریان جزئیات سخنان طرح شده در این جلسه قرار گرفت و به پدرش اطلاع داد که «تیم احمدی‌نژاد درصدد براندازی نظام و کودتا علیه رهبری از طریق حضور مشایی در انتخابات سال ۱۳۹۲ هستند.»

تیم احمدی‌نژاد در این ملاقات، به دو عنصر «CIA»و «MI6» اطمینان دادند که می‌توانند در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲، قدرت حاکم در نظام را به دست گیرند و با بهره‌گیری از الگوی «پوتین- مدودف»،‌ آیت‌الله خامنه‌ای را از قدرت خلع و دموکراسی را در ایران اجرا کنند.

پس از مخابره جزئیات این جلسه توسط «حسین احمدی» به بیت رهبری، «سیدمجتبی خامنه‌ای» برای محافظت از این عنصر امنیتی، وی را به سازمان اطلاعات سپاه و نزد «حسین طائب» منتقل کرد.

بر اساس این گزارش، از مبلغ یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون دلار ارسالی به کشور سوریه توسط «حسین احمدی»، مبلغ یک‌صد میلیون دلار از طریق شعبه بانک افغانستانی در دوبی، به سردار «احمدرضا رادان» در کشور عراق تحویل داده شده است.

«احمد‌رضا رادان» بیش از یک‌سال است که با حکم آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان «فرمانده آموزش پلیس ضد تروریست عراق» منصوب شده و گروه‌های ضد تروریسم موسوم به (S.W.A.T) را در این کشور راه‌اندازی کرده است. یکی از شروط سردار «رادان» برای پذیرش این سمت، عدم دخالت سردار «قاسم سلیمانی» در حوزه فرماندهی او عنوان شده که آیت‌الله خامنه‌ای نیز با این پیش‌ شرط موافقت کرده است.

با سرقت مبلغ یک‌میلیارد و ۸۴۰ میلیون دلار از اموال ملت ایران در کشور سوریه توسط دو فرمانده عالی‌رتبه‌ی سپاه، «سیدمجتبی خامنه‌ای» بار دیگر برگی از دفتر بی‌کفایتی‌های خود را نزد «پدر» تورق کرد و بیت رهبری نیز در اوضاع بغرنج اقتصاد از هم پاشیده‌ی این روزهای کشور، به تکاپوی جدیدی برای تأمین منابع مالی جنگ سوریه افتاده است.

گفتنی‌ست پیشتر و در خلال اعتراضات پس از انتخابات ۸۸، موضوع خروج ۱۸.۵ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران به مقصد لبنان و توقیف و ضبط آن ازسوی دولت ترکیه به بحث داغ رسانه‌ها بدل شده بود. ماجرا از جایی شروع شد که در پاییز ۱۳۸۷ رجب طیب اردوغان نخست‌وزیر وقت ترکیه از ورود هجده و نیم میلیارد دلار ارز به این کشور خبر داد. اردوغان در مورد منبع این پول اظهار نظر دقیقی نکرد و تنها گفت این پول را در شرایط بحران اقتصادی خداوند برای ملت ترکیه فرستاده‌است. با بالاگرفتن بحث در رسانه‌های ترکیه، این موضوع در خلال روزهای پرالتهاب پس از انتخابات ۸۸، به رسانه‌های داخلی نیز کشیده شد اما درنهایت مقامات رسمی هردوکشور ماجرا را از اساس تکذیب کردند. این درحالی‌ست که به باور بسیاری از تحلیل‌گران پای بیت رهبری درآن ماجرا نیز قابل ردیابی‌ست.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۶ نظر

  1. یک قطره ای از مردم مظلوم ایران

    بنظر این حقیر چنین مبلغی با برنامه ریزی دقیق و به اسم کمک به نیروهای ایرانی در سوریه, از کشور خارج و به حساب شخصی خودشون بخارج از کشور منتقل شده است و انتشار این خبر آگاهانه جهت رد گم کردن هستش.

  2. وای بر اون نسلی که انقلاب کردند و جوانان را بیچاره کردند همه فقیر و بی اینده و…
    چیز سالم باقی نگذاشتید

  3. خدایا از ما بگذر و ما را عفو بفرما که از سر جوانی و با انگیزه ای پاک و برای استقرار عدل علوی از جان خود مایه گذاشتیم و هر خطری را به جان خریدیم، تا حکومتی اسلامی که اساس و مبنای آن بر فضیلت و عدالت باشد را بنیان نهیم، اما زهی خیال باطل، ما سرطان را جایگزین سرما خوردگی کردیم. خمینی دجال که ماهیت پلید خود را از مردم پنهان کرده بود و آخوندها و مکلاهای بی دینی که آگاهانه قبایح او را لباس فضیلت می پوشاندند، ما و قریب به اتفاق مردم شریف ایران را فریب دادند، نتیجه پایه گذاری حکومتی شد که هر روز فجایع جدیدی به بار می آورد و برگ ننگین دیگری بر مثنوی صدها من کاغذ دزدی ها، تجاوزها، شکنجه ها و بی ناموسی هایش می افزاید و در یک کلام مصداق «یهلک الحرث و النسل» است. لعنت خدای متعال و انبیاء و ائمه طاهرین و ملائکه و مصلین بر روح نجس حمینی پلید و جانشین نکبتش خامنه ای مفعول دجال که بلایی را سر ایران و تشیع آوردند که در طول تاریخ هیچ قومی و سلسله و متجاوزی چنین بلایی را سرشان نیاورده بود.

  4. اسم بانک افغانی لطفا ؟

  5. دزدی های آ سد علی خامنه ای گدای پیشین و رهبر واقعاً بی بصیرت آدم کشان – متجاوزان – غارت گران – گسترش دهندگان اعتیاد مواد مخدر و فحشا و فرزندان کثیف ونکبتی اش وبیت الفسادواغوان وانصارش بر هیچکس پوشیده نیست – این مبلغ را هم بدستورخودش ویا پسر بی لیاقت – دزد و جنایت کارش ربوده اند تا در بانکهای خارجی ذخیره کنند چون میدانند که وقت رفتن است و باید اموال کشور ایران را تا میتوانند غارت کنند . اعمال این دزدان مورد تائید ابر قدرت ها هم هست چون در نهایت همه پولها واموال سرقت شده را مصادره میکنند ودست چلاق آسد علی خامنه ای وفرزندان کثیف اش به جائی بند نمیشود .

  6. دزدی های آ سد علی خامنه ای گدای پیشین و رهبر واقعاً بی بصیرت آدم کشان – متجاوزان – غارت گران – گسترش دهندگان اعتیاد مواد مخدر و فحشا کثیف ونکبتی اش وبیت الفسادش بر هیچکس پوشیده نیست – این مبلغ را هم بدستورخودش ویا پسر بی لیاقت و آدمکش ربوده اند تا در بانکهای خارجی ذخیره کنند چون میدانند که وقت رفتن است و باید اموال کشور ایران را تا میتوانند غارت کنند . این اعمال این دزدان مورد تائید ها هم هست چون در نهایت مصادره میکنند.