صادق لاریجانی، رییس قوه قضاییه، احمدی‌نژاد را “مجرم” دانست

چهارشنبه, 18ام بهمن, 1391
اندازه قلم متن

در واکنش به اتهام‌های محمود احمدی نژاد علیه برادران لاریجانی، امروز صادق لاریجانی، رییس قوه قضاییه و یکی از برادران لاریجانی، احمدی نژاد را «مجرم» دانست و گفت که در آینده «ماهیت جریان انحرافی» و «فتنه و فساد اقتصادی و عقیدتی و عملی آنان» را افشا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، رییس قوه قضاییه، امروز در جلسه مسوولان عالی قضایی گفت: «آنچه که در روز یکشنبه در مجلس رخ داد، به کام ملت بسیار تلخ بود.»

به نقل از ار اف ای، وی تأکید کرد که نسبت‌های محمود احمدی نژاد در مورد قضات قوه قضاییه و نمایندگان مجلس و روسای قوا را «کذب و افترا و برخلاف تمام موازین شرعی و قانونی و جرم» می‌داند.

صادق لاریجانی با این حال اضافه کرد که «فعلا به خاطر مصالح نظام و تبعیت از» آیت الله خامنه‌ای سکوت می‌کند و در فرصتی دیگر به تفصیل درباره «ماهیت جریان انحرافی و فتنه و فساد اقتصادی و عقیدتی و عملی آنان» افشاگری می کند.

«جریان انحرافی» اصطلاحی است که هواداران آیت الله خامنه ای به نزدیکان محمود احمدی نژاد، به ویژه اسفندیار رحیم مشایی اطلاق می کنند.

محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری ایران در جلسه روز یکشنبه در مجلس شورای اسلامی، اتهام‌هایی را عیله برادران لاریجانی مطرح کرد.

احمدی نژاد همچنین پس از طرح این اتهام ها، دیروز پیش از سفر به مصر نیز در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، از قوه قضاییه انتقاد کرد و گفت: «این قوه یک سازمان ویژه خانوادگی نیست.»

پس از این سخنان محمود احمدی نژاد، خبرگزاری های ایران از دیدار فوق العاده و خارج از برنامه، رییس قوه قضاییه با آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی خبر دادند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.