نماینده خامنه‌ای در سپاه: آماده فتح بیت‌المقدس و نابودی اسرائیل هستیم

چهارشنبه, ۱ام فروردین, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

خبرگزاری فارس ـ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: با بیان اینکه ما اکنون آماده فتح بیت‌المقدس و نابودی رژیم صهیونیستی هستیم، گفت: رژیم اشغالگر قدس دشمن اصلی ما است و جوانان ما برای نابودی آن آمادگی کامل دارند.

حجت‌الاسلام عبدالله حاج صادقی عصر ۲۹ اسفند در بازدید از یادمان شهدای بیت‌المقدس، اظهار کرد: نسل جدید هیجان و شور نسل انقلاب را در خود دارند و بصیرت آنها نیز بیشتر است و دشمنان ما نیز از این امر مطلع هستند.

وی افزود: جوانان کنونی در هیجان و شور انقلابی و جهادی با نسل زمان انقلاب مشترک هستند و تنها تفاوت آنها این است که از نظر بصیرت و معرفت از نسل زمان انقلاب بالاتر هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما اکنون آماده فتح بیت‌المقدس و نابودی رژیم اشغالگر قدس هستیم، گفت: رژیم اشغالگر قدس دشمن اصلی ما است و جوانان ما برای نابودی آن آمادگی کامل دارند.

حاج صادقی در رابطه با نمایشگاه هوافضای یادمان بیت‌المقدس، عنوان کرد: این اقدام نشان‌دهنده این است که مانند دوران دفاع مقدس با اتکا به خود به دنبال نقش‌آفرینی باشیم، ما از یک خمپاره شروع کرده و با سردار تهرانی‌مقدم دستمان به موشک‌های دوربرد رسید‌.

از:گویا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.