با پولی که مردم به حساب سایپا ریختند، می‌شود یکی از شرکت‌های بنز و لامبورگینی را خرید| تولید ۹ سال شرکت پیش‌فروش شد، زمان تحویل هم به نرخ روز قیمت محاسبه می‌شود..! کلاه از این گشادتر…!

شنبه, ۲۴ام شهریور, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن


۶ میلیون نفر در یک دقیقه، ۱۵۰۰۰۰ میلیارد تومان پول بحساب شرکت سایپا واریز کردند

صد افسوس که ملت به اینگونه مسیرهای رشد توجه نمی‌کنند و پولهای خود را به جیب سایپا سرازیر می‌کنند که تابوت خود را پیش خرید کنند..!

آفتاب‌‌نیوز: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: چند روز پیش در یک دقیقه زمان!، شش میلیون نفر پول منتقل کردند بحساب شرکت سایپا. هر نفر ۲۵ میلیون تومان، یعنی ۱۵۰۰۰۰ میلیارد تومان. تولید ۹ سال شرکت پیش‌فروش شد و زمان تحویل هم به نرخ روز محاسبه قیمت انجام می‌شود..! اگر ارزش فعلی بازار آزاد دلار را اعمال کنیم می‌شود بعبارتی (۱۳)میلیاردلار و اگر ارزش فعلى دلار در بازار مبادله‌اى را اعمال کنیم مى‌شود(۱۹) با پولی که مردم به حساب سایپا ریختند، می‌شود یکی از شرکت‌های بنز و لامبورگینی را خرید| سایپا با همین پول می‌تواند ۱۵ بار شرکتش را از نو بسازد| کلاه از این گشادتر…!میلیارد دلار و اگرقیمت دلار دولتى حساب کنیم مى شود (۳۵) میلیارد دلار.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ این روزنامه افزود: اگر ملت بخواهند در یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور سهیم باشند با همین مبلغ پول میتوانستند یکى از شرکتهای بنـــز، BMW، لامبورگینی، شورولت، فورد، GMC، تویوتا، KIA و فیات را بطور کامل خریداری و بصورت سینه خیز به ایران احضار کنند..!، که ضمن اشتغالزائی کل بیکاران جوان متخصص وتحصیل کرده ایران، و ضمن کسب سود کلان، رونق کامل میشد و دغدغه حداقل دستمزد را هم نمیداشتیم…

ولی صد افسوس که ملت به اینگونه مسیرهای رشد توجه نمی‌کنند و پولهای خود را به جیب سایپا سرازیر می‌کنند که تابوت خود را پیش خرید کنند..!

از این موضوع غافل بودند که سایپا با همین پول می‌تواند ۱۵ بار شرکتش را شخم بزند و از نو بسازد.

تولید ۹ سال شرکت پیش فروش شد و زمان تحویل هم به نرخ روز محاسبه قیمت انجام می‌شود..! کلاه از این گشادتر..!


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.