اعلام آمادگی جمهوری اسلامی برای ساخت ۸ هزار واحد مسکونی برای تامین اجتماعی و جوانان سوریه

سه شنبه, 4ام شهریور, 1399
اندازه قلم متن

ابراهیم محمودزاده، معاون وزیر دفاع و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ایران در جریان دیدار با سهیل عبداللطیف، وزیر خدمات عمومی و مسکن سوریه، بر آمادگی ایران برای دست‌کم ساخت هشت هزار واحد مسکونی برای «تامین اجتماعی و جوانان سوریه» تاکید کرد.

دو طرف در این دیدار که روز دوشنبه سوم شهریور ماه در دمشق انجام شد بر حضور ایران در ساخت واحدهای مسکونی برای بخش «تامین اجتماعی و منازل برای جوانان سوریه»  و طرح‌های توسعه عمرانی دیگر مذاکره کردند.

سهیل عبداللطیف، وزیر خدمات عمومی و مسکن سوریه، گفت که مذاکرات در زمینه مشارکت سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ایران در اجرای پروژه مسکن اجتماعی شامل ساخت هشت هزار واحد مسکونی است و در کنار آن، طرف ایرانی در املاک و مستغلات مناطقی  به نام «مناطق توسعه املاک» نیز سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

عبداللطیف افزود که قرار است هیات ایرانی مذاکرات فنی را با مسئولان «سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری املاک» و «سازمان کل مسکن» سوریه انجام دهد.

ابراهیم محمودزاده، معاون وزیر دفاع و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ایران، نیز گفت که پس از این گفت‌وگوها، زمان‌بندی اجرای این طرح‌ها مطابق با تکنولوژی‌های ساخت و ساز سریع و با هزینه کم و صرفه اقتصادی بالا تعیین می‌شود.

از: ایران اینترنشنال


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.