نماینده آبادان فاش کرد: تقسیم سود سپرده بانکی منطقه آزاد اروند بین مدیران

سه شنبه, ۶ام آبان, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

استان‌وایر- «سیدمحمد مولوی»، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: «منطقه آزاد اروند به شکل خانوادگی اداره می‌شود و اگر به فریادهای ما مبنی بر ضعف مدیریت منطقه گوش می‌دادید، امروز به این شرایط دچار نمی‌شدیم و بیت‌المال از بین نمی‌رفت.»

به نوشته ایرنا، گزارش «کمیسیون اقتصادی» مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

نماینده مردم آبادان با اشاره به گزارش دیوان محاسبات کل کشور گفته است: «این گزارش وضعیت نابسامان منطقه آزاد اروند و خرمشهر را بیشتر نشان می‌دهد.»

این نماینده با اعتراض به مسوولان استانی درباره خرید خودرو در خوزستان و سفر به کشورهای خارجی به جای رسیدگی به محرومان، خواستار پاسخ‌گویی آن‌ها شده است.»

او هم‌چنین از وام‌های کم بهره‌ای سخن گفته که توسط بانک‌ها به مسوولان اعطا می‌شود و این امر را نشانه عدم مدیریت درست مسوولان  استانی در این زمینه دانسته است.

در ویدیویی که از صحبت‌های نماینده مردم آبادان منتشر شده، او با اشاره به سپرده‌‌گذاری مسوولان در بانک‌ها می‌گوید: «چه کسی به شما اجازه داده است که این سود را بین خود و خانواده‌های خود تقسیم کنید و مردم منطقه بیشتر از پیش محروم شوند؟»

به گفته او، در حال حاضر تعدادی از مدیران با توجه به عدم کفایت لازم سبب شده‌اند نرخ بی‌کاری بسیار بالاتر از عرف استانی باشد. هم‌چنین مشکلات در آب شرب و فاضلاب، آسفالت،  فضاهای شهری و…. در جای جای استان وجود دارد ولی هنوز توجهی به این موضوع نشده است.

از: ایران وایر


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.