یک زن‌کشی فجیع در دزفول؛ قتل با تیشه

چهارشنبه, ۱۴ام آبان, ۱۳۹۹
اندازه قلم متن

منابع محلی از قتل زنی جوان به نام «مژگان گشول» به دست همسرش در منطقه سردشت از توابع شهرستان دزفول در استان خوزستان خبر می‌دهند.

استان‌وایر– منابع محلی از قتل زنی جوان به نام «مژگان گشول» به دست همسرش در منطقه سردشت، از توابع شهرستان دزفول در استان خوزستان خبر می‌دهند.

یک منبع مطلع با ارسال تصویری از این زن در حالی که فرزندانش را در آغوش کشیده، به یکی از فعالان حقوق زنان گفته است همسر مژگان اعتیاد داشته و او از مدت‌ها قبل می‌خواسته از همسرش جدا شود اما به خاطر فرزندانش سختی‌های بسیاری را تحمل کرده است.

یک منبع آگاه اما به «ایران‌وایر» گفته ماجرای قتل مژگان ناموسی است و همسرش گمان می‌کرده اصرار او به طلاق نه به‌دلیل اعتیاد که به دلیل ظن ارتباط با مرد دیگری رخ داده است.

آن گونه که منابع مطلع خبر داده‌اند، مژگان مدتی قبل به خانه پدرش بازگشته اما بزرگان فامیل او را قانع کرده بودند که به‌خاطر فرزندانش به خانه همسرش بازگردد.

به گفته این منبع آگاه، همسر مژگان صبح‌گاه و وقتی کودکانش در خواب بوده‌اند، با یک تیشه تیز سر او را قطع کرده و بعد از خانه خارج شده است.

او از حال روحی نامناسب فرزند کوچک‌تر این خانواده که پیکر خونین مادرش را دیده، خبر می دهد و می‌گوید: «بچه کوچک‌تر وقتی از خواب بیدار شده، با جنازه غرق در خون مادرش مواجه شده و مدام تکرار می‌کند مغز مادرم متلاشی شده بود. این بچه از نظر روحی اصلا حال مناسبی ندارد.»

منابع محلی از بازداشت همسر مژگان گشول خبر داده‌اند.

مژگان گشول روز یک‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ در آرامستان شهرستان سردشت به خاک سپرده شده است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.