اطلاعیه نهضت مقاومت ملی ایران: دعوت به مراسم یادبود سی اُمین سالروز قتل شاپور بختیار و سروش کتیبه، جمعه، ششم اوت ۲۰۲۱

دوشنبه, 14ام تیر, 1400
اندازه قلم متن

اطلاعیه

جمعه، ششم اوت ۲۰۲۱

به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران

در مراسم یادبود

سی اُمین سالروز قتل شاپور بختیار و سروش کتیبه

هموطنان گرامی،

ششم اوت ۲۰۲۱ مصادف با سی امین سالروز قتل دکتر شاپور بختیار است.

در روز ششم اوت ۱۹۹۱، دستگاه رهبری جمهوری اسلامی به دست جلادانی که از ایران فرستاده بود، دکتر شاپور بختیار، آخرین نخست‌ وزیر نظام مشروطه‌ی ایران، ادامه دهنده‌ ی ثابت قدم راه مصدق، نخستین، اصولی‌ترین و استوارترین مخالف نظام ولایت فقیه، بنیانگذار و رهبر نهضت مقاومت ملی ایران و دستیار وفادارش سروش کتیبه را به طرز فجیعی به قتل رساند.

بدین مناسبت، همچون سی سال گذشته، به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران روز جمعه ۱۵ مردادماه ۱۴۰۰ برابر با ۶ اوت ۲۰۲۱ ، اعضای خانواده، آشنایان، یاران، هواداران و دیگر هموطنان شاپور بختیار برای گرامی‌داشت یاد این بزرگمرد سیاست ایران بر مزار وی و دستیار وفادارش سروش کتیبه گردخواهند‌آمد.

در این مراسم چند سخنران سخن خواهند گفت و پیام های رسیده به سمع حاضران خواهد رسید.

سخنرانان امسال عبارت اند از بانو دکتر مهناز شیرالی، سخنران مهمان، استاد جامعه شناسی سیاسی در دانشگاه های فرانسه، آقای هومان بختیار، و سخنرانان نهضت مقاومت ملی ایران.

در این بزرگداشت که از ساعت شانزده ( ۴ بعداز ظهر) تا هفده و سی دقیقه (۵:۳۰) برگذار می شود پس از پخش سرود ای ایران و قرائت پیام جوانان نهضت، خانم مهناز شیرالی، اولین سخنران میهمان، سخن خواهد گفت. سپس سرود آزادی ساخته ی زنده یاد استاد گلنوش خالقی پخش می شود. در این هنگام، پس از سخنان آقای هومان بختیار و قرائت پیامی دیگر، سخنرانان عضو نهضت مقاومت ملی ایران سخنان خود را به ‌سمع حاضران خواهندرساند. مراسم با پخش سرود نهضت مقاومت ملی ایران پایان می یابد.

نهضت مقاومت ملی ایران از کلیه ی هموطنان گرامی، ایرانیان آزادیخواه و خواستاران ایرانی رهایی یافته از بند اسارت و فساد حاکمیت مذهبی، ایرانی آزاد و مستقل، برای حضور در این مراسم دعوت می‌نماید.

از رسانه های محترم تقاضا می شود که حضور نماینده ی خود را، از پیش و با ذکر نام، به نشانی سایت اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران اطلاع دهند.

ایران هرگز نخواهد مرد

دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰

برابر ۵ ژوئیه ۲۰۲۱  

نهضت مقاومت ملی ایران

 

نشانی گورستان مون‌‌‌پارناس:

Cimetière de Montparnasse

۳, Boulevard Edgar Quinet,

۷۵۰۱۴ Paris

Metro : Edgar Quinet


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.