دستکم سه تجمع اعتراضی برگزار شد

سه شنبه, 29ام فروردین, 1402
اندازه قلم متن

خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه بیست و نهم فروردین ماه، شماری از شهروندان معترض با برگزاری تجمعی در مقابل فرمانداری دهلران، خواستار آزادی بی قید و شرط چهار شهروند بازداشتی اهل این شهرستان شدند. همچنین گروهی از کارکنان خدماتی مدارس تهران، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش دست به تجمع زدند. از سوی دیگر، روز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه، جمعی از کارگران اخراج شده کارخانه صدر فولاد لرستان مقابل این کارخانه تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه بیست و نهم فروردین ماه ۱۴۰۲، شماری از شهروندان معترض با برگزاری تجمعی در مقابل فرمانداری دهلران، خواستار آزادی بی قید و شرط چهار شهروند بازداشتی اهل این شهرستان به نام های عظیم یادگاری، حسین باپیروند، فرشاد آئینی و سعدالله آئینی از زندان ایلام شدند.

گفتنی است، عظیم یادگاری، حسین باپیروند، فرشاد آئینی و سعدالله آئینی روز یکشنبه بیست و هفتم فروردین ماه، در اعتراض به عدم رسیدگی به پرونده‌ هایشان و شرایط نامناسب نگهداری در زندان ایلام دست به اعتصاب زدند.

تجمع اعتراضی کارکنان خدماتی مدارس تهران

به گزارش کانال شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران، امروز سه شنبه بیست و نهم فروردین ماه، جمعی از کارکنان خدماتی مدارس تهران، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان و وضعیت نامناسب معیشتی، با سر دادن شعارهایی در مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع کارگران اخراج شده کارخانه صدر فولاد لرستان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه، جمعی از کارگران اخراج شده صدر فولاد لرستان مقابل این کارخانه دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل کارخانه به بهانه عدم توانایی مالی لازم برای پرداخت دستمزد کارگران، با بخشی از کارکنان در حوزه حراست و نگهبانی در پایان سال گذشته تسویه کرده و روز بیست و هفتم فروردین نیز ۲۳ تن دیگر از کارگران را اخراج کرده است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

برچسب‌ها:

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.