پیام سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور به نهمین همایش سالانه همبستگی جمهوری‌خواهان ایران

چهارشنبه, 24ام آبان, 1402
اندازه قلم متن

پیام سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

به

نهمین همایش سالانه همبستگی جمهوری‌خواهان ایران

دوستان عزیز شرکت کننده در نهمین همایش سالانه همبستگی جمهوری‌خواهان ایران!

برگزاری این همایش را صمیمانه به شما شادباش می گوئیم. همایش شما که در شرایط بحرانی و چالش برانگیز کشورمان برگزار میشود حاکی از تلاش مستمر شما برای تحقق آزادی، دموکراسی، عدالت، تعالی ایران و همچنین زنده و پویا نگاهداشتن جنبش جمهوریخواهی ایران است.

جمهوریخواهان ایران با رژیم جنایتکار و فاسد حاکم بر کشور مبارزه میکنند. رژیمی که کوشش دارد با استفاده از ترور، تزویر، تبعید، بازداشت، شکنجه، اعدام و کشتار هموطنان ما خود را بر اریکه قدرت نگاهدارد. رژیمی که هرگونه مشروعیت خود را از دست داده و از هیچ احترام و اعتباری در میان ملت ایران و جامعه بین الملل برخوردار نیست. رژیمی که برای حفظ منافع خود و حامیان خارجی خود، کشور را هر روز با مشکلات و خطرات جدیدی روبرو میسازد و هیچگونه پاسخگوئی به مطالبات عادلانه مردم ایران ندارد. رژیمی که با حضور در منطقه و دخالت در کشورهای همسایه و جهان، به تولید تنش و ترور پرداخته و به یکی از بزرگترین عاملان و حامیان تروریسم در جهان تبدیل شده، جز کشتار و خسارت هیچ ثمره ای برای ایران ندارد.

به مقصد رساندن مبارزات صد و بیست ساله مردم ایران برای حاکم ساختن صلح، استقلال، آزادی، دموکراسی، عدالت اجتماعی، رفع تبعیض ها، جدایی دین از حکومت، تمرکز زدایی و حفظ تمامیت ارضی کشور که همسو با شعار تاریخساز زن، زندگی، آزادی است، بدون پایان دادن به جمهوری اسلامی و استقرار نظامی که ضامن تحقق این اهداف باشد، میسر نمیباشد. ارائه راه حل های منسجم و ملی برای پیشبرد موثر مبارزات از جمله ایجاد یک رهبری جمعی و دموکراتیک برای جنبش دموکراتیک مردم ایران مبرم ترین نیاز مبارزات کنونی است. جبهه ملی ایران برای پاسخ به این نیاز، تشکیل یک «کنگره ملی» مرکب از نمایندگان احزاب ملی و اتحادیه های صنفی مانند معلمان، کارگران، دانشجویان، اصناف و بازاریان و سایر جوامع مدنی در اولین فرصت ممکن را پیشنهاد کرده است.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور معتقد به همکاری با همه جریانهای سیاسی و دموکرات ایران برای پاسخگویی به نیازهای مبرم کنونی جنبش مردم است. در این مسیر ما بر همکاری با شما ارج مینهیم و برای همایش شما آرزوی موفقیت و پیروزی کامل داریم.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

۱۸ آبان ۱۴۰۲ برابر ۹ نوامبر ۲۰۲۳

sjmikh@iranazad.info

http://www.iranazad.info/


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.