کارنامه سیاسی درخشان دکتر محمد مصدق از حسین وصال

جمعه, ۱۱ام فروردین, ۱۳۹۱
اندازه قلم متن

این کتاب در پاسخ به کتاب آقای علی میرفطرس (دکتر مصدق و آسیب شناسی یک شکست) نوشته شده خواندن کتاب برای کسانیکه جویای حقیقت هستند لازم و برای کسانیکه کتاب آقای میرفطرس را خوانده اند واجب است.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

۱۱ نظر

 1. با درود

  این کتابها در ایران هم هستش؟؟

  اگر نیستش چه کتابهای در باره شادروان دکتر محمد مصدق در ایران است که میشه بهش اطمینان کرد ؟؟ بسیار تشکر و خوشحال میشم جوابمو از شما نازنینان بگیرم

 2. بجای نقدها و ایرادات بی معنا و بی ارزش، که دردی را از کسی دوا نمیکند، کتاب را بخوانید و از محتوای ان انتقاد کنید. اگر کتاب ایشان آفتاب نیست، ان نکات و معایب را برجسته کرده و ذکر نمایید.
  ضمنا آفتاب آمد دلیل آفتاب معنایش این نیست که کتاب مثل آفتاب است، معنایش اینست که کارهای مصدق خود گویای ارزش خدماتش هستند.

 3. آفتاب آمد دلیل آفتاب؟؟؟
  واقعاً آقای مهندس وصال کتاب شان را«آفتاب»می دانند!؟این، بدور ازفروتنی
  وتواضع علمی است
  ازاین گذشته، من هم می خواهم بدانم که نقدیاانتقاد آقای مهندس وصال به آخرین
  چاپ کتاب آقای میرفطروس(چاپ سوم،در583صفحه،همراه بااضافات
  فراوان؛نشرفرهنگ،،2011)
  است ؟درغیراینصورت،، کتاب آقای مهندس وصال بدوراز امانت و صداقت علمی است.
  خواهشمندم طریقهء خریدودریافت کتاب را اعلام فرمائید

  باعرض احترام
  سیما

 4. انتقاد شما چیست؟این نظر شما در کل درست است

 5. چرا شما طرفداران کودتا اینقدر مظلوم نمایی میکنید؟ این با سابقه کشتارها و شکنجه هایی که راه انداختید اصلا جور در نمی اید. چه کسی جلوی انتقاد شما ها را گرفته؟ چرا شماها انتظار دارید که خواننده و شنونده ایرانی، مغلطه ها و سفسطه های شما را بی پاسخ بگذارد و اگر کسی جرات پاسخگویی بخود داد باید با مظلوم نمایی های مسخره و مضحک شما حامیان کودتای خائنانه ۲۸ مرداد مواجه شود.

 6. چرا انتقاد کردن از مصدق ممنوع است؟ چرا هر کسی‌ از مصدق انتقاد کند باید وصییت نامه خود را هم بنویسد؟ شما “شیفتگان” مصدق که امروز تاب و تحمل یک انتقاد ساده را هم ندارید اگر فردا به قدرت به رسید چه خواهید کرد؟

 7. جناب اقای وصال سلام اولن میخواستم بدانم ایا کتاب شما را درایران هممیتوان تهیه کرد اگر جواب مثبت است لطفن زحمت کشیده بنده را راهنمائی کنید دوم اینکه من نمیدانم چه دلیلی دارد کهاخیرن چندنفری ماننداقای میرفطروس ومقام امنیتیو……………یادشان افتاده که از دکتر مصدق انتقاد کننند در حالیکه درتاریخ ایران افرادی همانند دکتر مصدق از شمارانگشتان یک دست بیشتر پیدا نمیشود که به ایران عزیز خدمت کرده باشند

 8. چرا “شوم”؟ چرا ما هنوز نمیتوانیم بدون پسوند و پیشوند تاریخ نویسی کنیم؟ آیا به کتابی‌ در باره جنگ جهانی‌ دوم برخورده اید که در آن از حمله “ناجوانمردانه” آلمان به لهستان سخن بگوید؟ یا به حمله “شرم آور” ژاپن به پرل هاربر اشاره کند؟ همین تیتر کتاب آقای وصال نشان می‌دهد که این کتاب از تاریخ نویسی بیطرفانه به دور است.

 9. جناب آقای وصال

  باعرض سلام
  ازشنیدن انتشارکتاب شما خوشحالم
  لطفاً بفرمائیدکه آیا کتاب شمابراساس آخرین چاپ کتاب آقای میرفطروس است؟(چاپ سوم،باویرایش جدید+الحاقات
  واضافات ،در580صفحه ،منتشرشده درسال2011)،ازاین گذشته قیمت ونحوهء خریدکتاب را برای بنده بنویسید

  بااحترام
  جمشید

 10. هموطن گرامی با سلام و پوزش از تاخیر در پاسخ. برای خرید کتاب لطفا به خود آقای حسین وصال رجوع کنید تا ایشان کتابخانه های مربوطه را خدمت شما معرفی کنند. آدرس ایشان hoss.vesal@yahoo.com میباشد. شاد و سرفراز باشید
  سایت ملیون ایران

 11. با سلام٬ این کتاب را از کجا میشود تهیه کرد؟ اگر آدرس کتابفروشی یا سایت فروشنده را معرفی کنید٬ ممنون میشم.