محسن هاشمی: احمدی نژاد ۳۰۰ میلیارد تخلف کرد نه ۳۲ میلیارد

چهارشنبه, ۲۶ام مهر, ۱۳۹۶
اندازه قلم متن

نبش قبر تخلفات احمدی‌نژاد در شهرداری در صورت اجماع شورا

محسن هاشمی:‌ نمی‌دانم چرا ۲۷۰ میلیارد آن را کم کردند!/ چه کسی مانع بررسی پرونده احمدی‌نژاد شد؟

رییس شورای شهر تهران گفت: در صورتی که اعضا بر روی نبش قبر تخلفات زمان احمدی‌نژاد اجماع داشته باشند آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

آفتاب‌‌نیوز: محسن هاشمی در واکنش به گفته شهردار تهران مبنی بر تخلف ۳۲ میلیاردی احمدی‌نژاد گفت: فکر می‌کنم این مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان بوده محسن هاشمی: در صورت اجماع شورا تخلفات احمدی‌نژاد را نبش قبر می کنیم/ تخلفات ۳۰۰میلیارد تومان بوده نه ۳۲میلیاردنه ۳۲میلیارد، چرا ۲۷۰ میلیارد آن را کم کردند؛ اطلاع ندارم.

به گزارش آفتاب‌نیوز، وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد رییس شورا چنین تخلفی را شش سال نگه دارد، اظهار کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم و نمی‌دانم چگونه ایشان شش سال این کار را کردند.

رییس‌شورای شهر تهران، ری و تجریش اضافه کرد: زمانی که چنین تخلفاتی در شهرداری رخ می‌دهد دستگاه‌های نظارتی آن‌ها را به دستگاه‌های مربوط ارجاع می‌دهند یا آنکه شورای مربوطه از آن شکایت می‌کند.

هاشمی همچنین در جواب این سوال که آیا شورای پنجم به تخلفات زمان مدیریت احمدی‌نژاد رسیدگی می‌کند یا نه نیز اظهار کرد: اینکه تخلفات را نبش قبر کنیم خودش مورد جدیدی است که باید با دوستان راجب آن صحبت کنیم.

منبع: اقتصادنیوز


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.