روزنامه جمهوری اسلامی، صدا و سیما را به تحریک مردم برای شورش علیه دولت متهم کرد

چهارشنبه, ۲۴ام بهمن, ۱۳۹۷
اندازه قلم متن

روزنامه جمهوری اسلامی، از رسانههای محافظه کار چاپ تهران، از سازمان صدا و سیما انتقاد کرده و آن را به تلاش برای تحریک مردم به شورش علیه دولت متهم کرده است.

این روزنامه در ستون “جهت اطلاع” چهارشنبه ۲۳ بهمن خود نوشته در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، یکی از شبکه‌های تلویزیونی در برنامه‌های مختلف خود “تلاش می‌کرد مردم را به شورش خیابانی علیه دولت تشویق کند.”

صداوسیمای ایران بارها به جانبداری از یک جناح سیاسی متهم شده و عملکرد آن بارها توسط حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران مورد انتقاد قرار گرفته است.

روزنامه جمهوری اسلامی همچنین می‌گوید در تلویزیون ایران به بهانه مصاحبه با افراد، سئوال‌های تحریک‌آمیزی علیه دولت مطرح می‌شود.

روزنامه جمهوری اسلامی ارگان مطبوعاتی حزب جمهوری اسلامی است که پس از انحلال این حزب به انتشار خود ادامه داده و در این سال‌ها به عنوان روزنامه‌ای پرنفوذ از آن یاد شده است.

عملکرد صدا و سیما عمدتا مورد انتقاد جناح اصلاح‌طلب و میانه‌رو در ایران همراه بوده است. آنها این سازمان را که ریاست آن توسط آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران تعیین می‌شود به جانبداری از رقیب خود متهم می‌کنند و می‌گویند صدای آنها در این رسانه منعکس نمی‌شود.

در جریان توافق هسته‌ای (برجام) عملکرد این سازمان زیر سئوال رفت و نمایندگان اصلاح‌طلب و هوادار دولت، صدا و سیما را متهم کردند که بی‌طرفی را نقض کرده و “طرف منتقدان برجام را گرفته است.”

از: بی بی سی


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.