پیام عاشقانه آقای ترامپ به ایرانیان

دوشنبه, 23ام دی, 1398
اندازه قلم متن

از پس فاجعه سقوط هواپیما و کشته شدن عزیزان مردم، بخاطر نادانی و ندانم کاری عاملان رهبر خون آشام ایران، آقای ترامپ ظاهرآ تعارفات چند روز پیش خود با حاکمان ایران را به کنار نهاد و این بار پیامی برای ایرانیانی، که برای ابراز تآثر و انزجارشان از حادثه اسفناک سرنگونی یک هواپیمای مسافربری، باری دیگر به خیابانها آمده بودند، به زبان پارسی فرستاد و در آن از همدردی خود با آنان گفت و از پشتیبانی خود از آنان. فقط حرف و حرف و حرف…بدون کوچکترین واکنش و عمل قاطعی برای اثبات گفته هایش در این باب! این بار هم چو همیشه تنها به حرف زدن قناعت کرد و با شناختی که ما از او بخاطر گفته ها و کرده هایش تا به امروز داریم، معلوم نیست که فردا هم همین حرفها را بزند و باری دگر رای اش عوض نشود، و سخنانش تغییر نکند! 

رئیس جمهور پیشین امریکا، اوباما هم برای ایرانیان در بند حکومت اسلامی، تبریک سال نو به زبان پارسی می فرستاد! و اما چو پیشینیانش، نه تنها در طول ریاستش گامی برای رهایی مردم ایران از یوغ جور و ستم حاکمان ستمکارش برنداشت که از آن دژخیمان حمایت هم می کرد.  

 به امید این که ایرانیان گذشته ها را از یاد خود نزدایند و فریفته سخنان مهرآمیز آقای ترامپ نشوند، و اعتمادی به پشتیبانی او نکنند و با پشتگرمی به گفتار او، بیش از بیش در تیررس سربازان رهبر جانی قرار نگیرند و کشته نشوند. از یاد خود نبریم که او کیست، و در طول ریاستش چه ها گفته و چه ها کرده و چند بار رنگ عوض کرده است! ترامپ همان کسی ست که کردها را ــ که با دشمنانش شجاعانه جنگیده بودند و به او اعتماد داشتند، و او را حامی خود می پنداشتند ــ دست بسته تحویل دشمنان دیرین شان ترکها داد! و دنیا را با این عمل ناجوانمردانه اش شگفت زده کرد!

تغییر یافتن آدمی چو او، و در سن و سال او بعید می نماید. خوشبختانه خود را آنچنان که بود و هست، در طی این سالها به ما نمایاند و چه بهتر که در عوض ویرانی آثار باستانی ما، از همدردی خود با ما ایرانیان و از پشتیبانی و مهر و محبتش با ما بگوید، و ما هم با شناختی که از او داریم، تنها به گفتن thank you mr. President  بسنده می کنیم!  

شیرین سمیعی

 

 


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.