نماینده مجلس: مردم در حوزه‌های انتخابیه به ما ناسزا می‌گویند

یکشنبه, 27ام مهر, 1399
اندازه قلم متن

محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی‌شهر در مجلس 

محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی‌شهر در مجلس

محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی‌شهر در مجلس، گفته است مردم «در حال ناامید شدن» از مجلس هستند و در حوزه‌های انتخابیه به نمایندگان «نقد و ناسزا» می‌گویند.

به گزارش ایلنا، او که در جلسه علنی یک‌شنبه ۲۷ مهرماه مجلس سخن می‌گفت، با اشاره به افزایش نرخ ارز به بیش از ۳۰ هزار تومان، خواستار استیضاح و محاکمه حسن روحانی شد.

به گفته آقای نقدعلی، طرح سؤال از رئیس‌جمهور دو ماه است که به هیئت‌رئیسه مجلس ارجاع شده ولی «اعلام وصول» نمی‌شود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۱۵ تیرماه امسال اعلام کردند که درباره کاهش ارزش پول ملی، آشفتگی بازار مسکن و خودرو، تورم، سیاست‌های دولت در زمینه جبران خسارات کرونا و نحوه اجرای برجام از حسن روحانی سؤال دارند و طرح سؤال از رئیس‌جمهور را ۱۳۰ نماینده امضا کرده‌اند.

مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، هم روز شنبه گفت ۳۳ نفر از نمایندگان طرح استیضاح حسن روحانی را امضا کرده‌اند و این طرح از دستور کار نمایندگان مجلس خارج نشده است.

پیشتر، برخی نمایندگان مجلس خواستار استیضاح رئیس‌جمهوری شده بودند، ولی پس از مخالفت تلویحی رهبر جمهوری اسلامی، این درخواست منتفی شد.

علی خامنه‌ای چندی پیش در دیدار با نمایندگان مجلس گفت: «اعتقاد راسخ دارم که دولت‌ها باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهند» و «پی‌گیری امور به‌هیچ‌وجه سست نشود».

از: رادیو فردا


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.