بیانیه سپاه پاسداران درباره توپ‌باران مرز کردستان

شنبه, 2ام مهر, 1401
اندازه قلم متن

بیانیه سپاه پاسداران درباره توپ‌باران مرز کردستان

ایران وایر

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای حمله توپخانه‌ای به مناطق مرزی ایران و کردستان عراق را تایید کرد و مدعی شد مواضع «گروهک‌های تروریستی و ضد انقلاب وابسته» را هدف قرار داده است.

در بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است که این حملات توسط یگان‌های قرارگاه «حمزه سیدالشهدا» و علیه گروه‌هایی انجام شده که به ادعای سپاه « در روزهای اخیر با عبور از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در شمال غرب کشور برخی پایگاه های مرزی کشورمان را مورد حمله قرار داده اند.»

سایت مرکزی حزب دموکرات کردستان ایران هم  توپ‌باران مناطق «بربزین» و «سقر» را در عصر روز شنبه دوم مهر از سوی سپاه را تایید کرده است.

خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران نیز نوشته: «این اقدام در پاسخ به حمایت شرورانه عناصر ضد انقلاب از اغتشاشات و اقدامات اراذل و اوباش و با هدف تنبیه و گوشمالی این گروهک‌ها صورت گرفته است.»

سپاه پاسداران در بیانیه خود از مردم و ساکنین محلی اقلیم شمال عراق درخواست کرده از نزدیک شدن به مقر‌ها و مراکز مربوط به گروهک‌های مخالف جمهوری اسلامی خودداری کنند.

حملات انتقام‌جویانه سپاه در حالی انجام می‌شود که اعترضات در ایران و کردستان به شدت ادامه دارد و بر اساس برخی ویدیوها، معترضان در شهر اشنویه در جمعه شب کنترل شماری از خیابان‌های این شهر را در دست گرفته بودند.


به کانال تلگرام سایت ملیون ایران بپیوندید

هنوز نظری اضافه نشده است. شما اولین نظر را بدهید.